Partner serwisu
30 października 2020

„Gęste Jabłko” Braci Sadowników w nowej, kolorowej odsłonie!

Kategoria: Aktualności

Gęste, owocowe, naturalnie słodkie – jak wszystko, co wytwarzają Bracia Sadownicy. „Gęste Jabłko” zyskało nową, kolorową odsłonę graficzną i nowy smak. Do rodziny sycących smoothies – Gęste Jabłko z dodatkiem przecierów z mango i brzoskwini, Gęste Jabłko z dodatkiem przecierów z jeżyn i  jagód, Gęste Jabłko z dodatkiem przecierów z malin i żurawiny, Gęste Jabłko z dodatkiem przecierów z marchewki i pomarańczy – dołączyła nowość – Gęste Jabłko z dodatkiem przecierów z bananów i kokosów. Wszystkie produkty dostępne są w nowym, nieobecnym jeszcze na rynku formacie butelki o pojemności 215 ml.

„Gęste Jabłko” Braci Sadowników w nowej, kolorowej odsłonie!

Smoothie, czyli przetarte owoce, to kategoria ciesząca się coraz większą popularnością. Gęsty, kremowy, mocno owocowy – mix smaku i zdrowia – dodaje energii i syci na długo.


„Gęste Jabłko” Braci Sadowników ma prosty skład i co ważne nie zawiera dodatku cukru, barwników czy aromatów. Źródłem jego esencjonalnego smaku są tłoczone na zimno soki i przeciery z owoców i warzyw, co zostało podkreślone poprzez nową szatę graficzną. To unikalna oferta na polskim rynku – wszystkie soki i przeciery w smoothies Braci Sadowników są NFC (not from concentrate). Nowe butelki są poręczne, a wykorzystany kod kolorystyczny jest przejrzysty i atrakcyjny wizualnie.

„Gęste Jabłko” warto mieć zawsze „pod ręką” – to wygodna przekąska w dowolnym momencie dnia – jako drugie śniadanie do szkoły, lekki lunch w pracy, przekąska po treningu, a nawet – zdrowy zamiennik deseru. Dostępne jest w szklanej butelce z zamknięciem typu twist-off. Zostało poddane lekkiej pasteryzacji, co jest gwarancją bezpieczeństwa przy zachowaniu walorów smakowych świeżych owoców i warzyw.

Cena:
Gęste Jabłko z mango i brzoskwinią, Gęste Jabłko z jeżynami i jagodami, Gęste Jabłko z malinami i żurawiną, Gęste Jabłko z marchewką i pomarańczą, 215 ml, cena: 3,99 zł

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ