Partner serwisu
03 grudnia 2020

Król Mycia Rączek feat. Kotlin: wielki powrót i muzyczny hit!

Kategoria: Aktualności

Kotlin ponownie zwraca uwagę na to, jak niezmiennie ważna jest dbałość o bezpieczeństwo swoje i osób wokół nas. Ponownie robi to w sposób odważny i oryginalny, we współpracy z Piotrem Cyrwusem, samozwańczym Królem Mycia Rączek. Tym razem aktor wcielił się w rolę DJ-a rodem z lat 80-tych, który w rytmie dyskotekowego bitu przypomina Polakom, jak ważne jest MYCIE RĄCZEK przed jedzeniem.

Król Mycia Rączek feat. Kotlin: wielki powrót i muzyczny hit!

To powrót z ważnym przekazem! Nowa produkcja Kotlina, czyli taneczny teledysk, to kontynuacja internetowej kampanii z udziałem Piotra Cyrwusa, która pojawiła się w sezonie grillowym. Marka tym razem rozwesela jesienno-zimowy czas zapraszając do szaleństw w klimacie disco sprzed lat. Charyzmatyczny DJ wymienia potrawy, które możemy jeść z pysznym ketchupem Kotlin, ale przed zjedzeniem których trzeba koniecznie… myć rączki! Całość w klimacie i stylistyce znanych nam z hitów lat 80.


Kotlin łączy zabawę i dystans do siebie z ważnym społecznie i aktualnym tematem. Komunikacja marki prowadzona jest w ramach tej kampanii na YouTube, Facebooku, Instagramie oraz na TikToku.


Teledysk Króla Mycia Rączek śmiało już można określać ketchupowym hitem internetu, ponieważ Kotlin cieszy się już ponad milionem odsłon tej kampanii na YouTube.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ