Partner serwisu
08 grudnia 2020

Rozpoczęła się XII Konferencja Naukowo - Techniczna Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym

Kategoria: XII Konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym, 8-9 grudnia 2020 ONLINE

Konferencja skupia przedstawicieli branży spożywczej z całego kraju. Przez dwa dni prelegenci będą opowiadać o narzędziach i systemach, które mogą usprawnić działanie przedsiębiorstw oraz dobrych praktykach w zakresie UR.

Rozpoczęła się XII Konferencja Naukowo - Techniczna Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym

Seminarium otworzyli Adam Grzeszczuk, prezes BMP Sp. z o.o. Sp.k. oraz Grzegorz Zwierzyna współzałożyciel, współwłaściciel i prezes Browaru PINTA.


„Przemysł 4.0 to integracja systemów i powstawanie sieci. Ludzie, maszyny oraz systemy IT automatycznie wymieniają między sobą niezbędne informacje. Dzięki usieciowieniu i przepływie danych produkcja odbywa się bardziej efektywnie. Służby techniczne szybciej mogą reagować nie tylko na indywidualne potrzeby klientów, ale również kontrolować procesy produkcji i stany techniczne maszyn i ciągów produkcyjnych.” – mówił Adam Grzeszczuk.

 

Przedstawiciel Browaru PINTA - Grzegorz Zwierzyna - powitał uczestników i zaprosił do czynnego uczestnictwa w konferencji.

„Z przyjemnością zapraszam Państwa do obejrzenia wirtualnej wycieczki po naszym browarze. Będzie okazja jak i na czym warzymy Atak Chmielu i inne nasze piwa. Zachęcam też do wysłuchania referatu naszego głównego piwowara i dyrektora zarządzającego browaru PINTA Pawła Masłowskiego. Opowie o kulisach warzenia i rozlewnia do puszek bardzo popularnych obecnie wśród fanów kraftu piw w stylu DDH INDIA PALE ALE.” – powiedział Grzegorz Zwierzyna.

***

W ramach dwudniowej konferencji zaplanowane są 4 panele tematyczne oraz referat wprowadzający. Na koniec wydarzenia odbędzie się wirtualna wycieczka po Browarze PINTA.


XII Konferencja Naukowo-Techniczna Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym odbywa się w dniach 8-9 grudnia 2020 w formule online. Organizatorem wydarzenia jest firma BMP Sp. z o.o. – wydawca magazynu Kierunek Spożywczy oraz portalu kierunekspozywczy.pl. Rolę Honorowego Gospodarza konferencji pełni Browar PINTA.

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ