Partner serwisu
05 stycznia 2021

Goście na Planecie Warka. Kolejna odsłona kampanii reklamowej piwa Warka

Kategoria: Alkohole

4 stycznia br. rusza emisja nowego spotu telewizyjnego piwa Warka. To kolejna odsłona konsekwentnie prowadzonej od 2016 roku kampanii Planeta Warka.

Goście na Planecie Warka. Kolejna odsłona kampanii reklamowej piwa Warka

Nowy spot Warki to kolejna odsłona kampanii Planeta Warka, w której marka przedstawia wymarzony męski świat. Marka z właściwym sobie humorem oraz epickim rozmachem opowiada o wyimaginowanym świecie, w którym wszystko jest możliwe. W najnowszym spocie ten idealny świat, w poszukiwaniu tajemnicy jakości Warki, odwiedzają goście z Czech oraz Anglii. Docenienie przez piwoszy z krajów znanych z kunsztu warzenia podkreśla wysoką jakość Warki i buduje aspiracyjny charakter marki. Spot wspiera również wprowadzenie na rynek nowych opakowań marki.

Warka to klasyczne piwo z wieloletnią tradycją, warzone z doskonałego polskiego chmielu typu Magnum. Towarzyszy nam w chwilach radości, w momentach największych sportowych emocji, ale również wtedy, kiedy chcemy sięgnąć po sprawdzony smak lagera i jest jednym z najchętniej kupowanych piw w segmencie mainstream w Polsce – Marcin Drożyński Senior Brand Manager Warki

Spot emitowany będzie w stacjach ogólnopolskich oraz kanałach tematycznych. Oprócz kampanii telewizyjnej zaplanowano również działania w Internecie i mediach społecznościowych.

Kreację komunikacji stworzyła 2012 Agency. Spot zrealizował dom produkcyjny Opus Film, a postprodukcję wykonało studio RIOdePost. Reżyserem spotu jest Tadeusz Śliwa. Za działania w kanale digital i w mediach społecznościowych odpowiada agencja The Digitals. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Starcom.

źródło: Warka
fot. Warka
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ