Partner serwisu
18 stycznia 2021

II edycja Greater Poland - piwo, cydr i design

Kategoria: Aktualności

W dniach 23-24 kwietnia 2021, podczas konkursu Greater Poland 2021, profesjonalni sędziowie, zarówno z Polski jak i zagranicy, wyłonią najlepsze produkty branży piwnej i cydrowniczej - od opakowania, aż po jego zawartość!

II edycja Greater Poland - piwo, cydr i design

Greater Poland to jeden z największych konkursów w Polsce, kierowanych do branży piwnej i cydrowniczej. W tym roku pod parasolem Greater Poland znajduje się aż 5 konkursów , w których zmierzyć się mogą profesjonaliści oraz hobbyści - zarówno ci produkujący piwo
oraz cydr, jak i ci, którzy projektują dla nich opakowania i etykiety. Jest o co walczyć, ponieważ łączna wartość puli nagród wynosi ponad 50 000 zł ! Zgłoszenia można nadsyłać od 15 stycznia do 9 kwietnia 2021, poprzez formularze konkursowe dostępne na stronie www.targipiwne.pl/gp .


Konkursy Greater Poland Beer Cup oraz Greater Poland Cider Cup to konkursy kierowane do profesjonalnych browarów i cydrowni. Ich celem jest wyłonienie i promocja najlepszych piw oraz cydrów wyprodukowanych w Polsce i za granicą. Doświadczone grono sędziów
poprowadzi Maciej Wentowski - piwowar z wieloletnim doświadczeniem. Jury będzie oceniać każdy detal piwa - jego smak, zapach, wygląd, zgodność ze stylem oraz wrażenie, jakie po sobie pozostawia. Browary będą mogły zmierzyć się w aż 48 kategoriach. Ponadto jeśli spełnią odpowiednie warunki, mogą zostać także nominowane do kategorii specjalnej, w której nagrodę ufundowała słodownia Viking Malt. Cydrownie konkurować będą w 4 kategoriach.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ