Partner serwisu
12 kwietnia 2021

Agnieszka Radwańska ambasadorką NATURALNEJ WODY MINERALNEJ Jurajska®

Kategoria: Aktualności

Jurajska kontynuuje rozwój i po wprowadzeniu na rynek zupełnie  nowego opakowania, ogłasza dzisiaj rozpoczęcie współpracy z Agnieszką Radwańską, która została wybrana ambasadorką marki.

Agnieszka Radwańska ambasadorką NATURALNEJ WODY MINERALNEJ Jurajska®

„Dla mnie codzienność to zaangażowanie w pracę, w rodzinę sport i dbanie o zdrowie, a w tym prawidłowe nawodnienie. Skład wody Jurajska zapewnia optymalną ilość minerałów, a gwarancją jakości jest pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.” – powiedziała Agnieszka komentując przyjęcie roli ambasadorki marki.

Woda Jurajska® należy do wód średniozmineralizowanych o niskiej zawartości sodu (ogólna mineralizacja wynosi 519 mg/l). Jej zrównoważony skład obejmuje zawartość jonów: wapnia, magnezu, sodu, potasu, chlorków, siarczanów,  fluorków, oraz wodorowęglanów, co decyduje o jej wysokich walorach smakowych. Proporcja wapnia do magnezu 2:1 – taka sama jak w organizmie człowieka, sprawia, że Jurajska® jest idealna do codziennego spożycia dla każdego, bez względu na wiek. Sposób wydobycia i butelkowania spełnia najwyższe normy jakościowe, gwarantując jej krystaliczną czystość – pierwszy kontakt z otoczeniem woda Jurajska® ma dopiero w momencie otwierania butelki przez konsumenta.

„Agnieszka idealnie współgra z identyfikacją naszej marki. Jest pełną energii mamą, która dba o zdrowie swoje i najbliższych. Jest doskonale znana w Polsce i, tak jak nasza woda, pochodzi z Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Agnieszka to dla nas wprost wymarzona ambasadorka.” –skomentowała Klaudia Krupicz, senior marketing  manager,  odpowiedzialna w Grupie Hortex za relaunch marki Jurajska. „Kampania z Agnieszką ruszy w ostatnim tygodniu kwietnia i będzie ukoronowaniem działań związanych z przełomowym dla marki relaunchem. Dotychczasowe aktywności, obejmujące  zmianę opakowania, nową butelką i wejście na rynek ogólnopolski zostały świetnie przyjęte zarówno przez klientów jak i konsumentów. Jestem przekonana, że współpraca z Agnieszką umocni pozycję marki na rynku i pomoże w budowaniu świadomości, o tym jak ważne jest codzienne nawodnienie.” Dodała Klaudia Krupicz.

Woda prosto ze skał Jury


„Pochodzenie Jurajskiej to także moje korzenie, dlatego cieszę się, że mogę pracować z marką i ludźmi, którzy kochają Jurę tak mocno jak ja.” dodała Agnieszka.
 


Największym walorem i wyróżnikiem NATURALNEJ WODY MINERALNEJ Jurajska® jest niewątpliwie jej pochodzenie – wydobywana jest z głębi skał Jury Krakowsko-Częstochowskiej z wodonośnych pokładów, przykrytych nieprzepuszczalną warstwą iłów, dolomitów oraz wapieni i dzięki temu jest wolna od wszelkich zanieczyszczeń, pierwotnie czysta. Przez ponad 10 tysięcy lat natura tworzyła unikalny skład mineralny, dobierając proporcje wapnia do magnezu tak, aby były optymalnie przyswajane przez organizm człowieka.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ