Partner serwisu
16 lipca 2021

HARDMADE CITY FESTIVAL - TU MOŻESZ WSZYSTKO, ALE NIE MUSISZ NIC!

Kategoria: Aktualności

Hardmade City Festival wpływa do Gdańska! Od 23 do 25 lipca w 100czni każdy będzie mógł poczuć, że może wszystko, ale nie musi nic! Zagrają Dwa Sławy, Pink Froud i najlepsi DJ-e! Nadchodzi fala totalnego luzu!

HARDMADE CITY FESTIVAL  - TU MOŻESZ WSZYSTKO, ALE NIE MUSISZ NIC!

Hardmade to nowa generacja piwa dla nowego pokolenia młodych dorosłych. Zna swoich ludzi i wie za czym tęsknią, bo... tęskni dokładnie za tym samym! Dlatego rusza z nowym formatem festiwalowym – Hardmade City Festival – w 5 miastach w Polsce.

Tutaj możesz wszystko, ale nie musisz nic – to Twój czas wolny i Twój wybór, co z nim zrobisz. To będą trzy dni pełne atrakcji, ale też chillu i relaksu, muzyki, warsztatów na żywo oraz okazji, żeby kogoś poznać. Jak chcesz to spróbuj czegoś nowego albo nie – bo prawdziwa wolność jest wtedy, kiedy nie musisz wybierać.

“Razem z Hardmade tworzymy wydarzenie, podczas którego w jeden weekend pokażemy Wam 100cznie w pigułce. Od dziennych aktywności takich jak joga, czy imprezy targowe, przez warsztaty obejmujące różne aspekty miejskiej kultury, do koncertów, setów DJ-skich, a nawet teatru i kina plenerowego. Zapraszamy na trzy dni relaksu, rozrywki i sztuki“ – mówi Kuba Łukaszewski stojący na czele Gdańskiej 100czni.

Piątek – afterHARDwork – możesz szybko, ale możesz też wolno! Wybierz to, na co masz ochotę – delikatne dźwięki chillowego setu lub mocniejsze muzyczne uderzenie, które zaserwują SPISEK1 i DML. A to i tak tylko rozgrzewka! W sobotę, noHARDdays – dzień pełen wrażeń! Zaczynamy o 12:00 zajęciami jogi, a dalej mamy – wizytę barber shopu Męski Lokal, warsztaty DJ-skie z DJ Eprom i VaZee, możliwość działania z Tuse przy graffiti, jam na rampie pod skrzydłami Skate Care + Semper. Wieczorem zagrają headlinerzy - Pink Freud i Dwa Sławy. Rozkręci się też mocna scena DJ-ska – za deckami staną Soul Service oraz EPROM + VAZEE. Niedziela – SUN&HARD – w 100czni to targ winyli i targi vintage z Vintage Market, zielone warsztaty, dance performance Teatru Dada i kino plenerowe, które zamknie festiwal.

Hardmade City Festival – możesz wszystko, ale nie musisz nic!
Ciesz się wolnością w atmosferze totalnego luzu.
Jak chcesz to wpadaj do 100czni.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ