Partner serwisu
13 sierpnia 2021

HARDMADE CITY FESTIVAL - TU MOŻESZ WSZYSTKO, ALE NIE MUSISZ NIC!

Kategoria: Aktualności

Od 20 do 22 sierpnia Poznań wypełni solidna dawka różnorodności i wolności! Wszystko za sprawą Hardmade City Festival, który zagości w Nurcie. Tutaj każdy będzie mógł poczuć, że może wszystko, ale nie musi nic!

HARDMADE CITY FESTIVAL  - TU MOŻESZ WSZYSTKO, ALE NIE MUSISZ NIC!

Hardmade Kompanii Piwowarskiej to nowa generacja piwa dla nowego pokolenia młodych dorosłych. Zna swoich ludzi i wie za czym tęsknią, bo... tęskni dokładnie za tym samym! Dlatego odpalił nowy format festiwalowy – Hardmade City Festival. Poznań to ostatnie miasto na jego trasie. Czas na mocne zakończenie!

Tutaj możesz wszystko, ale nie musisz nic – to Twój czas wolny i Twój wybór, co z nim zrobisz. Hardmade razem z Nurtem zadbało o trzy dni pełne muzyki, chillu, relaksu, ale też aktywności. Jak chcesz to spróbuj czegoś nowego albo nie – bo prawdziwa wolność jest wtedy, kiedy nie musisz wybierać.

Razem z Hardmade tworzymy wydarzenie, pełne relaksu, rozrywki i sztuki. Na trzy dni Nurt wypełnią aktywności od tych dziennych, jak joga, po koncerty i sety DJ-skie. Będziecie mogli zobaczyć naszą miejscówkę w nowej, festiwalowej odsłonie – mówi Michał Łęcki założyciel poznańskiego Nurtu.

W piątek możesz błyszczeć na leżaku, ale możesz też na parkiecie! Zaczynamy od mocnego muzycznego uderzenia na Full Moon Party, za które będą odpowiadać: Kuba Kanarek & Dawid Kujawa, Nimm 2, Date with Kate i Foxall! W sobotę, zadbamy o rozgrzanie ciała i umysłu - zdecyduj, na co masz ochotę! Przed nami warsztaty jogi, live painting i Hard Quiz. O 18:00 koncert Iny West i transfer na taneczny wieczór z setami, które zaserwują Tommy Gustav, Glasse i Kemot. Niedzielę możesz zacząć od wyginania się na macie w czasie zajęć jogi, ale możesz też powyginać się na parkiecie - o 14:00 rusza Sunday balance, a o równowagę zadbają - Błażej Przybysz & Wiktor Górski, Młoda Polska Łukasz Kowalka Duszne Granie i Kovvalsky.

Hardmade City Festival – możesz wszystko, ale nie musisz nic!
Jak chcesz to wpadaj do Nurtu i ciesz się wolnością w atmosferze totalnego luzu!

Szczegóły i rozkład jazdy znajdziesz na: www.hardmade.pl

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ