Partner serwisu
17 sierpnia 2021

Lech Polish Hip-Hop Music Awards już za 3 dni! Na wszystkich Wrocławian czeka moc atrakcji

Kategoria: Aktualności

Lech Polish Hip-Hop Music Awards to największe wydarzenie muzyczne tego roku, które odbędzie się 19 sierpnia we wrocławskiej Hali Stulecia. Gala rozdania nagród połączona z koncertami ma na celu uhonorowanie artystów dumnie reprezentujących najbardziej dziś popularny gatunek muzyczny w Polsce. Jednak to nie koniec atrakcji! Przed Halą Stulecia rozstawiona zostanie niebiletowana strefa marki Lech, a w niej foodtrucki, chill-zone oraz scena muzyczna.

Lech Polish Hip-Hop Music Awards już za 3 dni! Na wszystkich Wrocławian czeka moc atrakcji

Wrocław nową stolicą hip-hopu
19 sierpnia oczy wszystkich fanów hip-hopu zwrócą się  ku legendarnej Hali Stulecia. Na scenie, podczas pierwszej edycji gali LPHHMA wystąpią: Adi Nowak, Avi & Louis Villain, Bober, Donguralesko, Guzior, Hrypa, JWP/BC, Kabe, O.S.T.R., Paluch, Reto, Borixon, Sarius, Solar, Tede, Tymon, WCK, Wini, Mops, Włodi, WRR i VNM. Raperzy podczas koncertów otrzymają niecodzienny support. O muzyczne tło do utworów zadba Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego pod batutą Jacka Piskorza. Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że jest to niecodzienne widowisko na ogromną skalę, a Wrocław na stałe zapisze się na kartach historii jako miasto wspierające polski hip-hop.

Gratka dla Wrocławian
Oprócz wydarzenia wewnątrz hali, na wszystkich Wrocławian będzie czekać specjalnie przygotowana strefa, w której moc orzeźwienia zapewni marka Lech – sponsor tytularny gali. Strefę można odwiedzać  od godziny 14:00 aż do późnych godzin nocnych. To przestrzeń do spędzenia wolnego czasu w wyjątkowej atmosferze, z dobrą muzyką i z różnymi  atrakcjami takimi jak np. fotobudki, a także chill-zone, z piwami marki Lech oraz innymi z portfolio Kompanii Piwowarskiej. Dodatkowo na terenach przed halą rozstawione zostaną foodtrucki z różnorodną ofertą kulinarną. W strefie marki Lech na kilka godzin przed galą będzie można wygrać także dodatkowe wejściówki na Lech Polish Hip-Hop Music Awards. Szczegóły konkursu zostaną podane na miejscu w dniu wydarzenia. Otwarta strefa rozrywki przed Halą Stulecia to miejsce dostępne dla wszystkich Wrocławian.  

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ