Partner serwisu
18 stycznia 2022

Nowość od marki Mazurski Smak – Twarożek ze śmietanką, cebulą i pieprzem

Kategoria: Aktualności

Do produktów oferowanych przez Spółdzielnię Mleczarską Mlekpol pod marką Mazurski Smak dołącza nowość – Twarożek ze śmietanką, cebulą i pieprzem. To doskonała propozycja dla konsumentów poszukujących wyrobów nabiałowych, które idealnie sprawdzą się, zarówno na śniadanie, jak i do przygotowania wielu tradycyjnych potraw.

Nowość od marki Mazurski Smak – Twarożek ze śmietanką, cebulą i pieprzem

Wśród produktów pod marką Mazurki Smak obecnie znajdują się niezwykle lubiane przez konsumentów – mleka, maślanki, twarogi, masło, ser Mazdamer oraz śmietany. Podstawą sukcesu jest najwyższej jakości surowiec dostarczany przez polskich rolników. To właśnie niepowtarzalny smak i aromat mleka z malowniczej krainy tysiąca jezior sprawia, że portfolio Mazurski Smak zyskało miłośników, nie tylko w Polsce, ale również za granicą.


Obecnie do rodziny produktów dołącza Twarożek ze śmietanką, cebulą i pieprzem, w opakowaniu 200 g. Produkt powstał na bazie tradycyjnej receptury i charakteryzuje się niezwykle prostym składem, co doceniają świadomi, polscy konsumenci. Do jego wytworzenia zastosowano wyłącznie najwyżej jakości twarożek i śmietankę oraz naturalne dodatki – cebulę, pieprz i sól. Tym samym doskonale sprawdzi się zarówno w przygotowaniu pysznych kanapek na śniadanie do pracy czy szkoły, jak i w tradycyjnych przepisach od naszych babć.


Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol regularnie oferuje swoim konsumentom wyjątkowe nowości, które z miejsca zyskują popularność i uznanie, ponieważ są wynikiem obserwacji rynku i odpowiedzią na potrzeby konsumentów. Twarożek ze śmietanką, cebulą i pieprzem o wyjątkowym smaku z pewnością na stałe zagości w koszykach zakupowych Polaków.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ