Partner serwisu
02 lutego 2022

30-lecie Serka Wiejskiego – Piątnica rusza z jubileuszową kampanią promującą produkt

Kategoria: Aktualności

Znany i lubiany Serek Wiejski obchodzi w tym roku 30-lecie. Produkt został wprowadzony na polski rynek przez OSM Piątnica, która nieustannie pozostaje jego największym producentem. Serek Wiejski z Piątnicy cieszy się ogromną popularnością, a konsumenci doceniają go za wyjątkowy smak – naturalny i delikatny. Z okazji jubileuszu w dniach 1.02-13.03 br. prowadzona będzie kampania reklamowa w TV oraz Internecie. Jej celem jest podkreślenie wyjątkowych cech produktu, niezmiennych od 30 lat – prostego składu i wspaniałego smaku.

30-lecie Serka Wiejskiego – Piątnica rusza z jubileuszową kampanią promującą produkt

Serek Wiejski z Piątnicy pojawił się na polskim rynku w 1992 roku. Inspiracją dla Spółdzielni okazał się nieznany wówczas w Polsce serek typu cottage cheese. Mimo że wprowadzenie produktu wiązało się z wieloma wyzwaniami, to zakończyło się ogromnym sukcesem, a Serek Wiejski z Piątnicy zrewolucjonizował rynek nabiału w Polsce. Była to pierwsza tego typu przekąska – produkt świeży, nieprzetworzony, wyróżniający się wysoką jakością, doskonałym smakiem i wygodą spożycia. Kluczowym elementem sukcesu Serka Wiejskiego z Piątnicy jest jego podstawowy składnik – najwyższej jakości mleko. Klasyczny Serek Wiejski z Piątnicy swój doskonały smak zawdzięcza delikatnym ziarnom twarożku zanurzonym w słodkiej śmietance. Wyróżnia go unikalna, sprawdzona i niezmienna od lat receptura oparta na prostym składzie i najwyższej jakości składnikach.

Serek Wiejski – z Piątnicy, no bo skąd!

Serek Wiejski z Piątnicy to obecnie jeden z najpopularniejszych produktów śniadaniowych, a jego sprzedaż z roku na rok rośnie. Ogromna popularność serka sprawiła, że w ofercie Piątnicy zaczęły pojawiać się także inne warianty tego produktu, takie jak: Serek Wiejski z dodatkiem szczypiorku, Serek Wiejski lekki, Serek Wiejski BIO i wersja bez laktozy. Są też Serki Wiejskie z dodatkiem owoców – z jagodami, malinami i żurawiną, truskawkami, a także z ananasem czy brzoskwinią. Na wyjątkową uwagę zasługuje Serek Wiejski wysokobiałkowy, który zawiera aż 28 g białka w opakowaniu i jest doskonałą propozycją dla osób żyjących aktywnie, uprawiających sport.


Kampania promocyjna Serka Wiejskiego
Z okazji jubileuszu Serka Wiejskiego OSM Piątnica przygotowała kampanię promocyjną, której celem jest zwrócenie uwagi konsumentów na najważniejsze cechy produktu. Przygotowany na potrzeby kampanii spot przenosi odbiorców do świata Piątnicy – pełnego naturalnego smaku i prawdziwych emocji. Pokazuje, że to czas weryfikuje, czy coś jest naprawdę dobre. A Serek Wiejski z Piątnicy jest niezmiennie dobry już od 30 lat!


Za kreację spotów odpowiada agencja Plej oraz studio filmowe OTO Film. Zakup mediów zrealizował dom mediowy Five Media, a kampanię digitalową realizuje agencja Starcom.

 

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ