Partner serwisu
01 kwietnia 2022

Wielkanocna edycja miodów z Pasiek Rodziny Sadowskich

Kategoria: Nowości na rynku

W tym roku klasyczne smaki miodów z Pasiek Rodziny Sadowskich zyskały wyjątkową wielkanocną odsłonę. Z okazji świąt cztery najbardziej lubiane miody: miód lipowy, miód wielokwiatowy, miód z maliną oraz miód z cytryną zaskakują niebanalnymi etykietami pełnymi dobrze znanych świątecznych symboli, których nie może zabraknąć na wielkanocnym stole.  

Wielkanocna edycja miodów z Pasiek Rodziny Sadowskich

Wielkanocna edycja klasycznych miodów z Pasiek Rodziny Sadowskich to nie tylko słodki smak rodzinnego śniadania, lecz także pięknie przystrojony stół. Dbałość o detale nadaje mu niepowtarzalny charakter, a świąteczne etykiety to doskonały sposób, aby zaskoczyć gości i efektownie podkreślić wielkanocny klimat. Pyszne miody w niebanalnych słoiczkach idealnie sprawdzą się także jako niezobowiązujący upominek dla najbliższych. Można je dowolnie komponować w zestawy, które są dodatkowo wzbogacone o zawieszkę i kartkę pocztową ze świątecznej edycji.

Drobnoziarnisty miód z nektaru kwiatu lipy o charakterystycznym piekącym smaku oraz silnym aromacie kwiatu lipy przyozdobiony został piękną etykietą zaprojektowaną specjalnie na święta Wielkiej Nocy. Zagościły na niej tradycyjne symbole, takie jak koszyczki, kurczaki i baranki, które doskonale oddają wielkanocny klimat.

Tradycyjny miód na wielkanocnym stole to piękny i smaczny zwyczaj - a ten w strojnej etykiecie uświetni to wydarzenie podwójnie. Miód wielokwiatowy o łagodnym, klasycznym smaku charakteryzuje się największą bioróżnorodnością i dlatego jest także cennym źródłem składników odżywczych.

Spośród wszystkich miodów smakowych z Pasiek Rodziny Sadowskich to właśnie miód z maliną i miód z cytryną są najchętniej wybieranymi. Nie mogło ich więc zabraknąć w wielkanocnym zestawie. Skomponowany z nich dwupak ma niebanalny świąteczny charakter, dzięki limitowanej wersji ręcznie zaprojektowanych etykiet.

Aranżację wiosennego stołu dopełni świeca z wosku pszczelego, która także została opatrzona nową wiosenną etykietą. Ta naturalna woskowa świeca sprawdza się doskonale podczas rodzinnych imprez, bo nie wydziela szkodliwego dymu, jest bezpieczna dla alergików i osób o wysokiej wrażliwości, a podczas jej palenia wyczuwalny jest jedynie delikatny zapach rozgrzanego wosku.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ