Partner serwisu
06 maja 2022

Jogurty naturalne OSM Piątnica z intensywnym wsparciem reklamowym

Kategoria: Aktualności

Znane i cenione przez konsumentów Jogurty naturalne OSM Piątnica wspierane będą szerokozasięgową kampanią reklamową. Rozpocznie się ona 5 maja, obejmując: emisje spotów reklamowych w największych stacjach telewizyjnych, działania promocyjne w kanałach digital, VOD, social media oraz w gazetkach promocyjnych. Nowe spoty oraz cała kampania podkreślają najważniejsze cechy produktu: prosty skład, aksamitną konsystencję oraz naturalnie pyszny smak

Jogurty naturalne OSM Piątnica z intensywnym wsparciem reklamowym

Jogurty naturalne w nowej odsłonie – nowoczesne opakowanie, jeszcze gęstsza konsystencja!
Jogurty naturalne OSM Piątnica dostępne są obecnie w nowych opakowaniach z przejrzystą i czytelną grafiką, która wyraźnie komunikuje wyjątkowe cechy produktu oraz wartości wpisane w tożsamość marki – prosty i naturalny skład, lokalne pochodzenie oraz autentyczność. Wraz ze zmianą opakowań Jogurty naturalne z Piątnicy zyskały jeszcze gęstszą, bardziej aksamitną konsystencję. Dodatkowo powiększeniu uległa gramatura Jogurtu naturalnego 170 g, który teraz dostępny w kubeczku o pojemności 180 g.


Jogurt naturalny, TAKI W SAM RAZ  – z Piątnicy, no bo skąd!
Jogurt naturalny z Piątnicy posiada niezmienny od momentu wprowadzenia prosty skład – zawiera jedynie mleko i żywe kultury bakterii jogurtowych. Wyróżnia się on także kremową konsystencją i wyjątkowo delikatnym smakiem. To doskonały produkt dla osób w każdym wieku, dbających o zdrową i dobrze zbilansowaną dietę. Jogurt naturalny dostarcza pełnowartościowego białka, a także wapnia – zawiera aż 140 mg wapnia na 100 g produktu. To pyszna i zdrowa przekąska na każdą porę dnia. Smakuje wyśmienicie bez żadnych dodatków, jedzony bezpośrednio z kubeczka, jak również z granolą,  owocami, płatkami zbożowymi, otrębami czy musli. Idealnie sprawdza się do przygotowania lekkich deserów, sałatek oraz sosów.


Sukces na półce – to naturalne!
Jogurty naturalne OSM Piątnica to wyjątkowa propozycja dla konsumentów poszukujących na półce z nabiałem produktów o naturalnym składzie. Piątnica, jako najsilniejsza marka nabiałowa w Polsce gwarantuje najwyższą jakość jogurtów, zainteresowanie konsumentów oraz szybką rotację produktów na półce. Dlatego już dziś warto zadbać o ich dostępność i dobrą ekspozycję w sklepowej lodówce!

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ