Partner serwisu
23 maja 2022

Nowa kampania mleczek Łaciatych pełna nagród

Kategoria: Aktualności

W maju marka Łaciate ruszyła z nową kampanią skierowaną do najważniejszych konsumentów mleczek smakowych, czyli dzieci oraz ich rodziców. Działania skupiają się na dwóch ważnych wydarzeniach dla najmłodszych – Dniu Dziecka oraz powrocie do szkoły. W czerwcu nie zabraknie konkursu z atrakcyjnymi nagrodami, akcji CSRowej oraz współpracy z popularnymi influencerami. Natomiast jesienią warto wziąć udział w edukacyjnej grze oraz loterii konsumenckiej. A wszystko to połączone z przekazywaniem cennej wiedzy na temat ekologii i ochrony naszego środowiska.

Nowa kampania mleczek Łaciatych pełna nagród

Dzieci dla dzieci
Każde dziecko zasługuje na Dzień Dziecka, dlatego tegoroczne świętowanie go z marką Łaciate będzie wyjątkowe. Każdy, kto wejdzie na stronę www.grajwlaciate.pl może włączyć się do CSRowej akcji. Biorąc udział w ekologicznej grze zdobywa się punkty, które zostaną zamienione na prezenty dla dzieci z Domów Dziecka. SM Mlekpol przygotowała aż 500 prezentów, które przekaże do wybranych placówek. Dodatkowo każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Akcję promować będą wysokozasięgowi tiktokerzy.


Back to school
Na początku września wystartuje loteria konsumencka pt. „Graj w Łaciate” na stronie www.grajwlaciate.pl. Będzie ona połączona z grą edukacyjną, uczącą dzieci dbania o środowisko poprzez właściwą segregację odpadów. Zabawa potrwa do końca października, a całość działań promocyjnych będzie prowadzona w internecie. Komunikacja tej aktywacji konsumenckiej pojawi się także na opakowaniach produktów. Przez cały czas trwania akcji codziennie do wygrania będzie jedna nagroda główna – marzenie gamerów, czyli konsola Xbox Series X, w unikalnym, specjalnie zaprojektowanym designerskim skinie.

Aspekt dbania o klimat i ochrony środowiska jest dla SM Mlekpol niezwykle ważny. Uważamy, że edukację ekologiczną należy rozpoczynać od najmłodszych lat. W przypadku tej kampanii chcemy edukować zarówno dzieci, jak i rodziców. Łączymy w niej troskę o naszą planetę z działaniami CSRowymi. Nasze aktywności mają również na celu stworzenie przyjemnych i ekologicznych skojarzeń z marką Łaciate w kategorii mleczek smakowych.

Dorota Grabowska, Kierownik Marketingu SM Mlekpol.


Pyszne i wartościowe mleko Łaciate dostępne jest w 4 wariantach smakowych – czekoladowym, waniliowym, bananowym i truskawkowym. Od zeszłorocznej jesieni ulubione smaki najmłodszych dostępne są w nowych, odświeżonych graficznie, bardziej przyjaznych środowisku opakowaniach. W dużej części składają się one z produktów roślinnych, co czyni je bardziej ekologicznymi. Do kartonika dołączona jest papierowa słomka, która ułatwia wygodne spożycie. Ulepszona jest także receptura produktu – zawiera mniej cukru, dodane zostały też naturalne aromaty.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ