Partner serwisu
22 czerwca 2022

Sokołów promuje aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży

Kategoria: Aktualności

Sokołów zrealizował kolejne działanie, poprzez które promuje wśród dzieci i młodzieży aktywność fizyczną oraz zdrowy tryb życia. Firma była sponsorem turnieju Sokoliki Cup, którego głównym organizatorem był Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Podczas finałowych rozgrywek Sokoliki Cup nie zabrakło ambasadora marki Sokoliki – znakomitego piłkarza Łukasza Fabiańskiego.

Sokołów promuje aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży

Sokoliki Cup to turniej piłki nożnej dla dzieci, do którego mogły się zgłaszać drużyny z całego województwa mazowieckiego w kategorii wiekowej U-10. W rozgrywkach wzięło udział ponad 120 drużyn, a do finału zakwalifikowało się 16 najlepszych. Tytuł mistrzowski trafił do drużyny MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki.

Z myślą o promocji zdrowego trybu życia

Sponsorem turnieju Sokoliki Cup była firma Sokołów, która od lat jest mecenasem sportu. - Sokołów realizuje szeroko zakrojone działania z zakresu społecznej odpowiedzialności, a jednym z ich najbardziej istotnych elementów jest promowanie zdrowego trybu życia – mówi Bogusław Miszczuk, Prezes Zarządu Sokołów S.A.- W szczególny sposób zwracamy się do dzieci i młodzieży. Zachęcamy do codziennej aktywności fizycznej, jak również edukujemy na temat właściwie zbilansowanej diety. Dostarczamy także pożywne, wysokiej jakości produkty. Nasze wędliny i przekąski z linii Sokoliki stanowią źródło energii i ważnych składników odżywczych, w tym wartościowego białka, mają też dobry, czysty skład. Przekonujemy również, że to, co zdrowe, może być jednocześnie pyszne, dlatego nasze Sokoliki mają tak lubiany przez najmłodszych delikatny smak.

Sokołów jest partnerem bądź organizatorem wielu wydarzeń sportowych skierowanych do dzieci i młodzieży. Jednym z takich wydarzeń jest właśnie turniej Sokoliki Cup. Na rozgrywkach finałowych nie mogło zabraknąć ambasadora linii Sokoliki – Łukasza Fabiańskiego, utytułowanego bramkarza i reprezentanta Polski. – Z wielką przyjemnością angażuję się w wydarzenia skierowane do młodych pasjonatów sportu - mówi Łukasz Fabiański. – Uważam, że osobiste doświadczenie jest najlepszą nauką, dlatego w ten sposób możemy pokazać, jak wiele pozytywnych przeżyć przynosi aktywność fizyczna. Sport nie tylko jest podstawą zdrowia i świetnej kondycji, ale też naprawdę daje mnóstwo radości i emocji.

Turniej Sokoliki Cup był nie tylko sportowym widowiskiem, ale też wspaniałą imprezą rodzinną. – Poprzez tego typu wydarzenia chcemy docierać z naszą misją edukacyjną zarówno do dzieci, jak i rodziców – mówi Maciej Częścik, Wiceprezes ds. Handlu i Marketingu w Sokołów S.A. – W moim przekonaniu promocję zdrowego trybu życia oraz diety opartej na wartościowych składnikach powinniśmy łączyć z dobrą zabawą dla całej rodziny. To przyniesie najlepszy efekt.

Prezes Bogusław Miszczuk podkreślił, że firma Sokołów będzie kontynuować działania promujące zdrowy tryb życia na wielu polach. - Liczne zgłoszenia do turnieju Sokoliki Cup i wielkie zaangażowanie wszystkich drużyn dają nam szczególną satysfakcję. Jestem pewien, że poprzez takie sportowe inicjatywy, możemy najskuteczniej zachęcać dzieci i młodzież do codziennej aktywności i z pewnością będziemy nadal aktywnie wspierać ich organizację.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ