Partner serwisu
27 lipca 2022

Orzeźwiający smak lata. Kolorowe lemoniady z miodem

Kategoria: Trendy żywnościowe

Pyszna lemoniada to klasyk lata. Wystarczy łyżka naturalnego miodu z Pasiek Rodziny Sadowskich, aby dodać jej zaskakującego koloru w zdrowym wydaniu. Wybierz miód ze spiruliną, żurawiną lub cytryną i przygotuj orzeźwiające napoje w energetycznych barwach.

Orzeźwiający smak lata. Kolorowe lemoniady z miodem

BŁĘKITNA LEMONIADA swój piękny kolor zawdzięcza odrobinie miodu ze spiruliną z Pasiek Rodziny Sadowskich. Miód ma pyszny słodki smak,  a przygotowana na jego bazie lemoniada, z dodatkiem plasterków cytryny i listków mięty orzeźwia i doskonale gasi pragnienie. To lazurowy hit lata – idealny na każdą okazję.

Miód ze spiruliną to 99,6% naturalnego miodu wielokwiatowego i 0.4% niebieskiej spiruliny.

CYTRYNOWY SHOT przygotowany na bazie soku z cytryn, wody i łyżki miodu z cytryną z Pasiek Rodziny Sadowskich zawiera w sobie energetyczny miks słodyczy i wytrawnego smaku. Doskonale nawadnia, orzeźwia i pobudza. Jedna szklaneczka domowej lemoniady to najzdrowsza alternatywa dla gotowych napojów energetycznych i kawy – nie tylko latem.

Miód z cytryną z Pasiek Rodziny Sadowskich zawiera 97% miodu wielokwiatowego nektarowego i  3% liofilizowanej cytryny.

Tradycyjna lemoniada zamieni się w  pełen barw LEŚNY NAPÓJ, jeśli dodasz do niej świeże maliny, borówki, listki mięty i łyżkę miodu  z żurawiną. Miód z żurawiną z Pasiek Rodziny Sadowskich stanowi pyszne połączenie słodyczy z lekką nutą kwasowości, a dodatek naturalnej liofilizowanej żurawiny nadaje mu intensywnie czerwony kolor.

Miód z żurawiną zawiera 98% prawdziwego nektarowego miodu wielokwiatowego i 2% liofilizowanej żurawiny.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ