Partner serwisu
13 września 2022

SOPLICA PREZENTUJE PERSONALIZOWANE ETYKIETY NA WESELE

Kategoria: Aktualności

Jak stworzyć niezapomniany klimat wesela? Zadbać o to, by najmniejszy szczegół pasował do głównego motywu! W tym celu marka Soplica przygotowała specjalny kreator etykiet, który spełni oczekiwania pary młodej i miło zaskoczy jej gości.

 

SOPLICA PREZENTUJE PERSONALIZOWANE ETYKIETY NA WESELE

Sezon weselny w pełni, przyszli nowożeńcy dopinają wszystko na ostatni guzik, aby całe wydarzenie wyglądało, tak jak sobie zaplanowali. Podczas tej wyjątkowej uroczystości każdy oczekuje oryginalności i czegoś, co zapamięta na długo. Butelki z alkoholem to jeden z głównych elementów na weselnym stole. Dlatego warto zadbać o to, by wyglądały gustownie i wpisywały się w motyw przewodni wesela. Idąc zgodnie z trendami i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów marka Soplica, oferuje możliwość stworzenia spersonalizowanych etykiet na butelkach dla wybranych wariantów. Do wyboru jest aż 5 różnych stylów: - Boho, Folk, Glamour, Rustykalny oraz Klasyczny. Każda para młoda z pewnością znajdzie ten najbardziej odpowiedni.


Zaskocz gości weselnych upominkiem.
Podziękowania dla gości to wspaniały gest. Mały, ale cieszy oko i duszę. Doskonałym i spójnym dopełnieniem oprawy weselnej będzie drobny upominek w postaci tradycyjnie owocowej nalewki Soplica 100 ml. Owocowe miniaturki z pasującymi do motywu wesela etykietami będą oryginalną dekoracją na weselnym stole, a zarazem miłą pamiątką dla gości, którzy docenią takie podziękowanie. Dzięki temu na długo zapamiętają klimat przyjęcia! Z darmowej personalizacji etykiet można skorzystać przy zakupie minimum 45 sztuk Soplicy Szlachetnej o pojemności 500 ml i/lub minimum 45 sztuk Soplicy Smakowej o pojemności 100 ml (niezbędne jest zachowanie paragonu). Na stronie www.soplica.pl dostępny jest kreator, w którym należy wybrać styl etykiety, pojemność butelki (100 ml lub 500 ml) i odpowiednio albo wybrać jedno z proponowanych haseł (wariant 100 ml), albo wpisać imiona nowożeńców (wariant 500 ml). Tyle wystarczy, by móc cieszyć się własnymi etykietami na weselnych butelkach lub upominkach.


Marka pragnie ułatwić parom młodym organizację przyjęć i zachęca do skorzystania z oferty szczególnie teraz, z uwagi na dynamicznie zmieniające się warunki na rynku i zauważalny od dłuższego czasu wzrost inflacji. Oprócz tego dzieli się inspiracjami na motyw wesela
i wskazówkami, jak zadbać o spójność oprawy. Z akcji promocyjnej można korzystać od 01.08.2022 do 31.12.2022 roku.


A to nie koniec niespodzianek, Soplica zorganizowała dodatkowo konkurs dla przyszłych nowożeńców, do wygrania jest 3 x 10 000 zł na podróż poślubną i inne marzenia. Wystarczy podzielić się pomysłem na swoje wymarzone wesele i zagrać o nagrody.
Konkurs trwa do 01.09.2022 do 30.11.2022r. Więcej informacji na temat warunków


udziału w konkursie oraz regulamin znajdują się na stronie https://soplica.pl/Regulamin_Konkursu_Wymarzone_Wesele.pdf.

 

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ