Partner serwisu
19 stycznia 2023

Firma Dan Cake Polonia publikuje Raport Zrównoważonego Rozwoju

Kategoria: Aktualności

Dan Cake Polonia – czołowy producent w branży piekarniczo-cukierniczej – publikuje pierwszy w historii spółki Raport Zrównoważonego Rozwoju. Dokument ten pod hasłem „Robimy Klimat” podsumowuje strategiczne projekty i inicjatywy zrealizowane w latach 2021-2022.

Firma Dan Cake Polonia publikuje Raport Zrównoważonego Rozwoju

Raport obejmuje informacje pozafinansowe firmy z pięciu obszarów transformacyjnych Agendy 2030 Organizacji Narodów Zjednoczonych, znanych jako zasada 5P: Ludzie, Nasza planeta, Dobrobyt, Pokój na świecie i Partnerstwo. W każdej podjętej inicjatywie firma Dan Cake Polonia wskazuje realizowane przez nią cele, nawiązujące do 17 globalnych celów zrównoważonego rozwoju ONZ.

– Pierwszy raport to ważny krok dla Dan Cake Polonia, który pokazuje, że spółka nie tylko jest liderem w swojej branży, ale także dba o transparentność i realizuje liczne działania w kluczowych kwestiach środowiskowych i społecznych. Wierzymy, że Raport ten pozwoli zrozumieć obecnym, jak i przyszłym interesariuszom, w jaki sposób Dan Cake działa w obszarze zrównoważonego rozwoju. Naszą strategię  w Polsce już od lat realizujemy w sposób społecznie odpowiedzialny, wdrażając rozwiązania mające na celu sprzyjać ochronie środowiska naturalnego i wspieraniu społeczności lokalnej, co już na stałe wpisało się w naszą kulturę organizacyjną. – podsumowuje Małgorzata Chudzik, członek zarządu Dan Cake Polonia.

Raport można pobrać ze strony www.dancake.pl w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Dan Cake Polonia to czołowy producent w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce. Od 2004 roku Spółka jest częścią międzynarodowej grupy, która posiada swoje zakłady produkcyjne w Danii, Niemczech, Polsce oraz w Bangladeszu. Podstawą sukcesu marki Dan Cake w Polsce jest połączenie wielopokoleniowych, międzynarodowych doświadczeń grupy oraz polskich tradycji piekarniczo-cukierniczych. Obecnie gama wyrobów oferowanych przez Dan Cake na rynku polskim obejmuje około 70 artykułów, w tym m. in.: chleby tostowe, bułki do hamburgerów i hot dogów, bułeczki mleczne, ciasta (m.in. rolady, babki, keksy, słodkie przekąski takie jak muffinki, babeczki, rogaliki) oraz półprodukty (spody tortowe, gofry). Produkty trafiają do konsumentów w całej Polsce i Europie.

Więcej o Dan Cake: www.dancake.pl

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ