Partner serwisu
20 kwietnia 2023

Rozpoczęła się XV Konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym

Kategoria: XV Konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym

Ponad 190 specjalistów z zakresu utrzymania ruchu bierze udział w kolejnej edycji jednego z największych w Polsce spotkań dla kadry technicznej w branży spożywczej.

Rozpoczęła się XV Konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym

Konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym została zaingurowana wycieczką techniczną do zakładu Gospodarza Honorowego - Staropolanki. Goście mogli zobaczyć rozlew oraz butelkowanie wody mineralnej.

 

'Zaszczyciliście nas Państwo bardzo liczną obecnością na tegorocznej, jubileuszowej edycji konferencji, za co bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że oprócz wiedzy, nowych doświadczeń, to spotkanie pomoże w nawiązaniu nowych, cennych kontaktów i odświeżenie starych znajomosci - przywitał gości Mateusz Grzeszczuk, dyrektor operacyjny BMP.

 

"Za nami już wycieczka techniczna do zakładu Gospodarza Honorowego - Staropolanki, a przed nami m.in. 5 paneli tematycznych, Akademia BMP oraz wieczór integracyjny." - mówił Mateusz Grzeszczuk.

 

"Uzdrowiska Kłodzkie to nie tylko woda, ale również obiekty uzdrowiskowe. Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa w naszych rejonach. Dziękujemy za liczny udział w zwiedzaniu jednego z trzech zakładów Staropolanki. (...) Życzę udanych obrad, owocnych rozmów, ciekawych kontaktów." - przywitał Łukasz Czech, wiceprezes Uzdrowisk Kłodzkich.

 

Konferencja podzielona jest na 5 paneli tematycznych:

- CZWARTA REWOLUCJA PRZEMYSŁOWA. CZY BRANŻA JEST GOTOWA?

- UR NA CO DZIEŃ.

- CO MÓWI MASZYNA, CZYLI NOWOCZESNE METODY DIAGNOSTYCZNE

- OSZCZĘDNOŚCI DZIĘKI UTRZYMANIU RUCHU

- FABRYKA SPOŻYWCZA POZIOM WYŻEJ

Podczas wydarzenia odbędą się także praktyczne warsztaty: CASE STUDY. Jak rozwijać pracowników w dziale UR i zdobyć ich zaangażowanie w procesie przekazywania umiejętności?

 

***

 

Organizatorem konferencji jest firma BMP, wydawca magazynu “Kierunek Spożywczy” i portalu branżowego: www.kierunekspożywczy.pl. Wydarzenie odbywa się w Polanicy Zdroju w dniach 20-21 kwietnia 2023, Gospodarzem Honorowym 15. edycji jest Staropolanka z grupy Uzdrowiskowej PGU i wchodzącej w skład Uzdrowisk Kłodzkich SA.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ