Partner serwisu
23 maja 2023

Spróbuj specjalnego menu z kwaśnymi dżemami Łowicz!

Kategoria: Trendy żywnościowe

Marka Łowicz i znana sieć restauracji stworzyli wyjątkową extra kwaśną wkładkę do menu. Wraz z grupą FoodX, do której należą m.in. Mr. Pancake, Pizza Boyz i Ghost Burgers, Łowicz przygotował specjalną ofertę, a jej bazą są nowości marki: Dżem Extra Kwaśny Jabłko i Wiśnia z Czarną Porzeczką. Kwaśnych propozycji będzie można spróbować w 5 polskich miastach.

Łowicz postanowił stworzyć coś wyjątkowego dla miłośników kwaśnych smaków. Właśnie wystartował pierwszy etap kampanii towarzyszącej wprowadzeniu Dżemu Extra Kwaśny Jabłko i Wiśnia z Czarną Porzeczką – nowości w ofercie marki – który opiera się na współpracy z siecią restauracji. W ramach wspólnych działań powstało specjalne menu oparte na dżemach, obejmujące zarówno słone, jak i słodkie dania oraz napoje. Kwaśne menu tworzą: Fluff n’ Jam Pancakes, Elvis Burger, Waffle Fries & Jam PB Jam Freakshake Apple Margarita.

Menu będzie dostępne w okresie 15-28.05 w restauracjach w 5 miastach:

  • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Warszawa, ul. Marszałkowska 17/LU4
  • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Poznań, ul. Św. Marcin 25
  • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Kraków, ul. Krupnicza 21A
  • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Wrocław, ul. Szewska 69/70
  • Mr. Pancake / Pizza BOYZ Szczecin, ul. Śląska 42

Wsparciem dla kampanii będą działania szerokiego grona influencerów, którzy podzielą się swoimi wrażeniami na temat kwaśnych dżemów i restauracyjnego menu. Przez cały czas trwania kampanii, influencerzy będą zachęcać swoje społeczności do odwiedzenia restauracji FoodX i skosztowania wyjątkowych potraw przygotowanych z dżemami Łowicz. Twórcy będą dzielić się contentem foodowym, komediowym i muzycznym. Główną promocją menu extra kwaśnego zajmie się znany influencer Mr. Kryha, który swoją sławę zdobył głownie na platformie TikTok, znajdując wyjątkowe i pyszne miejsca w całej Polsce.

Promocji w social media będzie towarzyszyć piosenka powstała przy współpracy z wokalistką Saszan. Piosenkę „Kwaśny Smak” można będzie usłyszeć w materiałach na TT i IG oraz Spotify, Tidal i YT, gdzie już 31.05 będzie mieć miejsce premiera teledysku.

Współpraca Łowicza z grupą FoodX obejmuje również stworzenie kolekcji bluz i koszulek oraz zestawu DIY do pancakes z dżemami Łowicz i innymi kwaśnymi dodatkami. Boxy z gadżetami otrzymają influencerzy biorący udział w kampanii.

 

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ