Partner serwisu
23 września 2021

Przyjaciel Redakcji dla Ryszarda Nowickiego

Kategoria: XIII Konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym

Na konferencjach organizowanych przez BMP tradycją jest wręczanie statuetki PRZYJACIELA REDAKCJI. W ten sposób doceniane są osoby, na których wsparcie merytoryczne redakcja BMP może liczyć przy tworzeniu programów konferencji czy przy przygotowaniu kolejnych numerów czasopisma branżowego. Tym razem wyróżniono w ten sposób Ryszarda Nowickiego.

Przyjaciel Redakcji dla Ryszarda Nowickiego

Podczas XIII konferencji Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym w Płocku statuetka Przyjaciela Redakcji przyznana została Ryszardowi Nowickiemu. Laureat regularnie występuje na organizowanych przez BMP konferencjach oraz merytorycznie pomaga w budowaniu programu tych wydarzeń. - Możemy liczyć na pomoc pana Ryszarda również przy pracach nad naszymi magazynami czy portalami, w wielu branżach: energetycznej, chemicznej, spożywczej czy pompowej - mówił Przemysław Płonka, redaktor naczelny BMP.

z

Ryszard Nowicki: Absolwent Politechniki Poznańskiej (’72) i tam zatrudniony (doktorat z diagnostyki drganiowej) do ‘93. W latach 1990…2018 związany z Bently Nevada Corp./GE. Ekspert w zakresie zarządzania stanem technicznym maszyn i urządzeń oraz ich diagnostyki, organizacji centrów diagnostycznych, wdrażania rozwiązań systemowych nadzoru stanu technicznego środków produkcji stosownie do ich krytyczności. Autor wielu wdrożonych w kraju i na świecie projektów nadzoru. Od ‘95 organizator konferencji FORUM DIAGNOSTYKI (29 edycji w Polsce). Autor ponad 270 publikacji naukowych, naukowo-technicznych i konferencyjnych, kilkudziesięciu ekspertyz. Prowadził wiele szkoleń dedykowanych nadzorowi stanu technicznego zarówno dla producentów maszyn jak i użytkowników w krajach Europy, obu Ameryk, Bliskiego Wschodu, Azji, a także w Australii i Nowej Zelandii.

***

XIII Konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym odbywa się w dniach 22-23 września br. w Płocku. Organizatorem wydarzenia jest firma BMP, wydawca magazynu „Kierunek Spożywczy” oraz portalu www.kierunekspozywczy.pl. ”. Rolę Honorowego Gospodarza pełni Browar Kasztelan w Sierpcu, Carlsberg Polska.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ