Partner serwisu
22 września 2021

Akademia BMP - Skuteczne zarządzanie zmianą w Środowisku Chaosu

Kategoria: XIII Konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym

W programie XIII konferencji Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym przewidziana była Akademia BMP, którą poprowadził Krzysztof Sarnecki,

Akademia BMP - Skuteczne zarządzanie zmianą w Środowisku Chaosu

Ekonomia turbulencji i środowisko chaosu to nasza Nowa Normalność - w naszej europejskiej kulturowości zarządzanie w takich realiach nigdy nie było tematem naszej edukacji. Jako społeczeństwo wciąż myślimy i działamy w duchu “ogarniania” otoczenia. Niestety, chaosu nie da się uporządkować, opanować czy ująć w ramy. Pozostaje jedynie “ogarnięcie" samego siebie - jak to zrobić? Czas na zapoznanie się z pojęciami nielinearności, pozytywnej asymetrii, Potrójnego Prawa Pareto, antykruchości oraz zwinności - pojeciami, które warto zaadoptować zarówno na poziomie organizacji jak i jednostki. - mówił Krzysztof Sarnecki.

***

XIII Konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym odbywa się w dniach 22-23 września br. w Płocku. Organizatorem wydarzenia jest firma BMP, wydawca magazynu „Kierunek Spożywczy” oraz portalu www.kierunekspozywczy.pl. ”. Rolę Honorowego Gospodarza pełni Browar Kasztelan w Sierpcu, Carlsberg Polska.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ