Partner serwisu
28 maja 2021

LOKALIZACJA

Kategoria: XVI Konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym

Witamy w hotelu Metropolo by Golden Tulip, gdzie europejska innowacyjność łączy się z tradycyjnymi chińskimi elementami wystroju. Niezwykłe połączenie dwóch kultur zapewni niezapomniany i wyjatkowy pobyt. To miejsce, gdzie biznes łączy się z wypoczynkiem.
Hotel znajduje się zaledwie 5km od historycznego centrum Krakowa, 18km od międzynarodowego lotniska Kraków-Balice. Do obydwu miejsc z łatwością można się dostać samochodem w ciągu 15 minut.

Metropolo by Golden Tulip
ul. Orzechowa 11
30-422 Kraków

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu planowanego przyjazdu. W razie przyjazdów przed godziną 14:00 udostępnienie zarezerwowanych pokoi hotelowych uzależnione będzie od obłożenia Hotelu w dniu planowanego przyjazdu.
Goście winni wymeldować się z Hotelu do godziny 12:00 w dniu wyjazdu. Przedłużenie pobytu do godziny 18:00 w dniu wyjazdu może być dokonane pod warunkiem dostępności pokoi hotelowych w Hotelu i podlega opłacie w wysokości połowy ceny za dany pokój podanej w Zamówieniu, Hotel bezpośrednio obciąża opłata gościa hotelu.

Dodatkowe zamówienia indywidualne zlecone w hotelu przez uczestników konferencji (typu mini bar, telefon, pralnia, dodatkowa gastronomia, spa) uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Parking dla gości hotelowych bezpłatny, we własnym zakresie.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ