Partner serwisu
06 marca 2024

Trwa XVI konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym

Kategoria: XVI Konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym

- Ponad 210 uczestników, 32 prezentacje, 36 stoisk wystawowych. Serdecznie witamy na kolejnej edycji konferencji, która jest jednym z największych spotkań dla specjalistów z działów UR w branży spożywczej w Polsce – przywitał uczestników Mateusz Grzeszczuk, prezes zarządu BMP (firma jest organizatorem wydarzenia).

Trwa XVI konferencja Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym

Z pewnością argumentem skłaniającym do przyjazdu do Krakowa tak licznej grupy gości był m.in. bogaty program wydarzenia. – Wsłuchujemy się w wasze głosy, potrzeby i sugestie. Tak też budowaliśmy agendę tegorocznej edycji – program bardzo merytoryczny i ciekawy, w którym poruszymy tematykę doskonałości operacyjnej, przedstawimy innowacyjne rozwiązania, będziemy rozmawiać o automatyzacji czy cyfryzacji. Podyskutujemy o wyzwaniach związanych z nowymi technologiami, o technikach diagnostycznych i o efektywnym zarządzaniu w branży spożywczej – wyliczał prezes BMP.

Przedstawił także zarys programu konferencji, obejmującego pięć paneli tematycznych:
- W kierunku doskonałości operacyjnej;
- W erze (cyfrowych) zmian;
- Pompy w przemysle spożywczym i nie tylko...;
- Niezawodna klasyka w utrzymaniu ruchu;
- Nie daj się zaskoczyć. Z myślą o przyszłości.

Oprócz referatów specjalistów, ciekawym punktem programu są też praktyczne warsztaty Lean.

- Dziękujemy za zaproszenie naszej firmy do współtworzenia tego fantastycznego wydarzenia, do pełnienia roli Honorowego Gospodarza – mówił podczas otwarcia Piotr Pitala, członek zarządu, dyrektor łańcucha dostaw CEE w Bahlsen Polska.

– Chcemy zaprosić wszystkich na trzy kluczowe wydarzenia tej konferencji: przerwy kawowe, które łączą się zawsze z ciastkami – oczywiście z Bahlsena. Zapraszamy na referaty – również te wygłoszone przez naszych specjalistów. Oraz na gwóźdź, a właściwie HIT programu – nawiązując do nazwy naszych popularnych produktów – czyli wycieczkę techniczną do fabryki Bahlsen w Skawinie. To dobra okazja do zobaczenia na żywo tego, co pokażemy na prezentacjach – podsumował Piotr Pitala.

AKTUALIZOWANĄ GALERIĘ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ TUTAJ

***

Organizatorem konferencji jest firma BMP, wydawca magazynu “Kierunek Spożywczy” i portalu branżowego: www.kierunekspozywczy.pl. Wydarzenie odbywa się w Krakowie w dniach 6-7 marca 2024 r. Gospodarzem Honorowym 16. edycji jest BAHLSEN POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

źródło: BMP
fot. BMP
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ