System kaucyjny w Polsce – szanse i wyzwania z perspektywy producentów soków
Barbara Groele, Sekretarz Generalny KUPS, wystąpi podczas Kongresu Opakowań i Recyklingu, który odbędzie się 4-5 czerwca w Warszawie.

Dr inż. Barbara Groele wystąpi z prezentacją pt. System kaucyjny w Polsce – szanse i wyzwania z perspektywy producentów soków.
O prelegentce
Dr inż. Barbara Groele - Sekretarz Generalny Stowarzyszenia Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) od 2004 roku. Obroniła pracę doktorską w SGGW na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Wydziału Technologii i Żywienia Człowieka, Biotechnologia oraz Wyższej Szkoły Biznesu NCU w Nowym Sączu. Członek Rady Programowej DQS, Zespołu Technicznego DSK, Komitetu Technicznego AIJN. Członek Komisji Zarządzającej Funduszem Promocji Owoców i Warzyw. Autor artykułów i prelegent konferencji branżowych.
Kongres Opakowań i Recyklingu - wyzwania rynku wobec zmian prawa, systemu kaucyjnego i ROP
4-5 czerwca 2025 r.
Hotel Boss, Warszawa, ul. Żwanowiecka 20
***
Organizatorem wydarzenia jest firma BMP, wydawca m.in. czasopisma Kierunek FARMACJA, Kierunek KOSMETYKI i Kierunek SPOŻYWCZY oraz portali kierunekkosmetyki.pl, kierunekfarmacja.pl, kierunekspozywczy.pl
Komentarze