23 kwietnia 2018

Grillowa promocja Kasztelana na największąokazję piwną w sezonie letnim

Kategoria: Alkohole

Dziś w sklepach w całej Polsce rusza ogólnopolska promocja piwa Kasztelan. Konsumenci będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody w ramach dwóch równoległych działań - ogólnopolskiej loterii konsumenckiej oraz promocji typu „Kup & Odbierz”. W tym roku Kasztelan podjął współpracę z liderem rynku przypraw – marką Kamis.

Grillowa promocja Kasztelana na największąokazję piwną w sezonie letnim

Kasztelan to piwo naturalnie pasujące do grilla

Dlatego też marka proponuje swoim konsumentom także dodatkowe korzyści, które urozmaicą wiosenno-letnie spotkania przy grillu.

Kasztelan wraz z Kamis zaprasza do ogólnopolskiej promocji, w ramach której przy zakupie 4 piw Kasztelan Niepasteryzowane można otrzymać gratis jedną z przypraw na grilla Kamis. Promocja startuje 23 kwietnia. Oferta dostępna będzie przez 5 tygodni w 10 tys. sklepów handlu tradycyjnego w całej Polsce.

Ponadto, Kasztelan zaprasza również do udziału w loterii konsumenckiej, która prowadzona będzie w całej Polsce w sklepach handlu tradycyjnego oraz nowoczesnego. Za zakup 4 piw Kasztelan Niepasteryzowane i dowolnego produktu Kamis, konsumenci będą mogli zarejestrować paragon na stronie internetowej marki i wygrać codziennie 5 grilli, a raz w tygodniu 10 tys. zł. Loteria rusza również 23 kwietnia i potrwa do 30 czerwca.

Kasztelan to piwo naturalnie pasujące do grilla w gronie przyjaciół. Jego wyjątkowy smak, efekt połączenia naturalnych składników, idealnie komponuje sięz grillowanym mięsem, rybami i warzywami 

mówi Agnieszka Podgórska, Brand Manager marki Kasztelan. Razem z marką Kamis chcemy grillowym spotkaniom dodać jeszcze więcej smaku. Połączenie dobrze przyprawionych potraw i szklanki schłodzonego Kasztelana Niepasteryzowanego to gwarancja udanego spotkania z przyjaciółmi.

Promocję i loterię Kasztelana wspierać będą materiały POS w sklepach w całej Polsce. Za przygotowanie materiałów odpowiedzialna jest agencja Edda, za koordynację akcji promocyjnej odpowiada agencja promocyjna Smolar.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ