08 maja 2018

GRUPA ŻYWIEC wyróżniona certyfikatem HR NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Kategoria: Alkohole

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami co roku nagradza firmy, które w sposób nowoczesny i z dbałością o dobro pracowników podchodzą do współczesnego zarządzania ludźmi, wyróżniając te inicjatywy i praktyki HR, które są najciekawsze i najlepiej przeprowadzone.

GRUPA ŻYWIEC wyróżniona certyfikatem HR NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

W tym roku jury konkursu doceniło projekt CERTYFIKACJI Przedstawicieli Handlowych i Menadżerów Sprzedaży w Grupie Żywiec przyznając mu prestiżową nagrodę HR Najwyższej Jakości.

CERTYFIKACJA to wieloetapowy proces, w trakcie którego jego uczestnicy potwierdzają swoje wysokie kompetencje i standardy pracy, prezentowane podczas realizacji codziennych działań.

Przyznanie nagrody HR Najwyższej Jakości poprzedziło obiektywne badanie obszarów polityki personalnej Grupy Żywiec, takich jak rekrutacja i outplacement, rozwój pracowników, wynagrodzenie i systemy motywacyjne, komunikacja wewnętrzna oraz employer branding. Badanie koncentrowało się na praktycznym wymiarze polityki i stosowanych narzędzi HR.

Projekt CERTYFIKACJI w Grupie Żywiec został zaprezentowany podczas wydarzenia HR Awards Best Practices, na którym pokazywane są najlepsze praktyki wyróżnione w badaniu HR Najwyższej Jakości. W tegorocznej edycji konkursu tytuł HR Najwyższej Jakości otrzymało w sumie 45 firm.

Chcemy razem budować podziwianą, efektywną i innowacyjną firmę. Projekt CERTYFIKACJI Przedstawicieli Handlowych i Menadżerów Sprzedaży w Grupie Żywiec jest jednym z takich działań, które pozwala nam rozwijać kompetencje działu sprzedaży. Dzięki temu mamy szansę ciągle  się doskonalić i budować przewagę konkurencyjną. Ten program to także  doskonały przykład w jaki sposób dział HR może budować dodatkową wartość w biznesie - Andrzej Borczyk Dyrektor ds. Personalnych Grupy Żywiec.

źródło: grupazywiec.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ