23 maja 2018

Coca-Cola HBC Polska z Listkiem CSR Polityki i wyróżnieniem

Kategoria: Aktualności

Coca-Cola HBC Polska, została wczoraj wyróżniona Srebrnym Listkiem CSR Polityki. Ponadto program „Youth Empowered – Możesz więcej niż myślisz!” został uznany za wyróżniającą się praktykę służącą realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Listki CSR Polityki otrzymują firmy, które podejmują wyjątkowe i wartościowe działania w obszarze odpowiedzialności biznesu.

Coca-Cola HBC Polska z Listkiem CSR Polityki i wyróżnieniem

Coca-Cola HBC Polska znalazła się w gronie organizacji wyróżnionych przez Tygodnik POLITYKA oraz Deloitte, które najbardziej efektywnie realizują wytyczne normy ISO 26000, tj. wystandaryzowane zasady odpowiedzialności organizacji za wpływ podejmowanych przez nią decyzji i działań jako społeczeństwo i środowisko. Do tego, firmy oceniane są pod kątem wypełnienia przede wszystkim trzech celów: Edukacja na wysokim poziomie; Eliminacja nierówności; Zrównoważone miasta i społeczności.

Bardzo się cieszymy, że nasze działania zostały wyróżnione tym prestiżowym wyróżnieniem powiedziała Krzysztofa Bełz, Kierownik ds. relacji zewnętrznych i CSR. „Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna jest głęboko zakorzeniony w kulturze organizacyjnej Coca-Cola HBC Polska . Co więcej, stawiamy sobie ambitne cele do zrealizowania w tym obszarze, które konsekwentnie wdrażamy w życie. Tym bardziej ważne jest dla nas, że nasze praktyki są doceniane przez naszych interesariuszy i niezależnych ekspertów. – dodała Krzysztofa Bełz.

Firma została również wyróżniona za uruchomiony w 2017 r. program „Youth Empowered - Możesz więcej niż myślisz”, który ma na celu wsparcie młodych ludzi w wieku 18-30 lat, w ich aktywizacji na rynku pracy. Poprzez szkolenia online, warsztaty z doradztwa zawodowego, a także mentoring, program wspiera budowanie kluczowych umiejętności życiowych i biznesowych, istotnych na dzisiejszym rynku pracy.

Zestawienie Listki CSR Polityki organizowane jest już po raz siódmy przez Tygodnik POLITYKA przy współpracy merytorycznej firmy doradczej Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W VII edycji Listków CSR wzięło udział 115 firm.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ