Partner serwisu
17 lipca 2018

Nowa Żołądkowa de Luxe

Kategoria: Alkohole

Marka Żołądkowa de Luxe prezentuje prawdziwy przełom w segmencie alkoholi mocnych. Na rynku pojawiła się jej nowa rewolucyjna odsłona - wódka o wyjątkowo łagodnym smaku i ulepszonej recepturze.

Nowa Żołądkowa de Luxe

Totalnej przemianie uległ również design opakowania, nowa smukła butelka została zaprojektowana w duchu minimalistycznym a prosta etykieta ze znakami wodnymi podkreśla pochodzenie i wysoką jakość produktu. Razem z relaunchem produktowym wystartowała kampania wizerunkowa „Żołądkowa łączy”.

Liczy się wnętrze i.. nowoczesny wygląd

Żołądkowa de Luxe ma tradycje wódki, którą dobrze się pije. Teraz to trunek o wyjątkowo łagodnym smaku, uzyskanym dzięki specjalnej recepturze - dokładnej sześciofazowej destylacji, wyselekcjonowanym zbożom oraz krystalicznie czystej wodzie głębinowej. Prosty i nowoczesny design nowego opakowania nawiązuje do łagodnego wnętrza a elegancka butelka o ergonomicznym kształcie dobrze leży w dłoni i gwarantuje jakościową, przyjemną konsumpcję.

Żołądkowa łączy

Wraz z nową odsłoną Żołądkowej wystartowała nowa  kampania wizerunkowa Żołądkowa łączy, która ma na celu utrwalenie wizerunku marki jako ulubionej wódki Polaków. Jej idea wynika bezpośrednio z produktu. Łagodna w smaku wódka, którą dobrze się pije – zapewnia doskonałe spotkania z innymi. Dodatkowo formalny zabieg uwypuklający polskie znaki diakrytyczne tj. jak ę, ą, ć symbolizuje coś co łączy wszystkich Polaków międzypokoleniowo – język polski, w którym prowadzimy rozmowy, opowiadamy  historie, wymieniamy się różnymi poglądami czy opiniami najczęściej siedząc przy wspólnym stole.

Łagodność na medal

Żołądkowa de Luxe jest doceniana przez konsumentów, czego dowodem są nagrody, jakie zdobywa za walory smakowe w polskich i międzynarodowych konkursach branżowych. Najnowsze wyróżnienie: Złoty Medal degustacji wódek 2018 w kategorii: Wódki Czyste przyznano Żołądkowej de Luxe podczas konkursu w Toruniu za znakomity, wyrazisty charakter, bardzo wysoką jakość i przyjemny, łagodny smak. To kolejny dowód uznania, który jednoznacznie wskazuje na doskonałość nowej receptury.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ