Partner serwisu
15 kwietnia 2019

FUZETEA w wersji bez cukru

Kategoria: Aktualności

Wiosna to okres, kiedy wszystko powraca do życia. Zmiany wokół nas możemy dostrzec gołym okiem i sami również otwieramy się na nowości. Wraz z nadejściem wiosny, powiększa się też rodzina mrożonej herbaty FUZETEA o wariant bez cukru. To fuzja pysznego smaku i naturalnej lekkości, dzięki której nie trzeba już iść na kompromisy.

FUZETEA w wersji bez cukru

Słońce coraz częściej zagląda do naszych okien, a my – pomimo ciągłego pośpiechu – mamy więcej energii i siły. To czar wiosny. Przygotowujemy się do lata, obserwując jak z dnia na dzień wszystko do około nas się zmienia. Zmieniamy się także i my. Wyciągamy rolki, rowery, a pobliskie parki i baseny odwiedzamy coraz częściej. Szukając idealnego orzeźwienia po wiosennych aktywnościach, nie musimy już rezygnować z ulubionych napojów.

Naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, wychodzi marka FUZETEA z portfolio Coca-Cola, która razem z budzącą się naturą, wprowadza nowy wariant idealny na wiosenno-letni czas – zaskakująco orzeźwiającą fuzję zielonej herbaty z egzotyczną marakują bez zawartości cukru. Nowa FUZETEA Bez Cukru i konserwantów, wyłącznie z naturalnymi aromatami, to dobry wybór dla osób, które poszukują wyjątkowego połączenia smaków, a którym jednocześnie zależy na obniżonej kaloryczności i wyeliminowaniu cukru.

Jest to już kolejny wariant Zero Cukru w ofercie Coca-Cola, co jest najlepszym dowodem na to, że firma realizuje europejskie zobowiązanie do obniżenia całkowitej zawartości cukru w swoich produktach o 10 proc. do 2020 r. Już blisko 30% całego portfolio w Polsce to produkty o obniżonej lub zerowej zawartości cukru. Tym samym, FUZETEA Bez Cukru dołącza do portfolio marki i zaskakujących fuzji innych smaków herbaty, owoców, ziół i kwiatów, dostępnych na polskim rynku od stycznia 2018 roku w pięciu kompozycjach:

  • Fuzetea z czarną herbatą, brzoskwinią, z nutką hibiskusa;
  • Fuzetea z czarną herbatą, cytryną, z nutką trawy cytrynowej;
  • Fuzetea z zieloną herbatą, mango, z nutką rumianku;
  • Fuzetea z zieloną herbatą, limonką, z dodatkiem mięty;
  • Fuzetea z zieloną herbatą i cytrusami.

źródło: newseria.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ