Partner serwisu
07 maja 2019

Nowość od Somersby, tym razem bez alkoholu

Kategoria: Alkohole

Tym razem jest to propozycja dla wielbicieli owocowych smaków bez procentów. Na rynek wchodzi Somersby Pear 0,0% - pierwszy wariant bezalkoholowy w ofercie Somersby.

Nowość od Somersby, tym razem bez alkoholu

Marka postanowiła poszerzyć swoją ofertę o propozycję dla tych, którzy poszukują letnich smaków bez alkoholu. Wprowadza właśnie na rynek swoje pierwsze bezalkoholowe piwo o letnim, orzeźwiającym smaku gruszki - Somersby Pear 0,0%.

- Segment piw smakowych rośnie, a ubiegły rok upłynął pod znakiem znaczącego wzrostu piw bezalkoholowych – w 2018 o 79,8% wartościowo w porównaniu do 2017 roku. To był dla nas sygnał, aby zapewnić możliwość wyboru konsumentom, którzy chętnie sięgają po Somersby. – mówi Agata Jaworska, marketing manager. - Jesteśmy przekonani, że nasza nowa bezalkoholowa propozycja spełni ich oczekiwania. Smak gruszkowy był długo wyczekiwany przez konsumentów marki.

Somersby Pear 0,0% trafi na rynek na początku maja. Dostępne będzie w butelkach o pojemności 400 ml oraz puszkach 500 ml. Opakowania z niebieską krawatką i niebieskimi elementami na etykiecie będzie można łatwo dostrzec w Strefie Orzeźwienia w sklepach. Wprowadzeniu na rynek Somersby Pear 0,0% towarzyszyć będą także działania promocyjne - materiały POSM, a także działania w digitalu i mediach społecznościowych.

Gruszkowy bezalkoholowy wariant dołącza do alkoholowej oferty marki: Somersby Apple, Somersby Blackberry, Somersby Elderflower Lime, Somersby Watermelon oraz tegorocznej nowości Somersby Mango & Lime.

Marka Somersby przez lata zdobyła stabilną pozycję na rynku. Ubiegły sezon przyniósł jej wzrost udziału wartościowo w rynku o 0,6 punktu procentowego. Dobre wyniki Somersby zawdzięcza m.in. nietypowym połączeniom smakowym, które co roku zyskują duże uznanie konsumentów. Ubiegłoroczna nowość o smaku arbuza okazała się hitem lata.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ