17 maja 2019

Miasta walczą o PRZESTRZEŃ! Przed nami ostatnie dni głosowania w programie LECHSTARTER

Kategoria: Alkohole

To ostatni dzwonek, by razem z Leszkiem pozytywnie wpłynąć na swoje miasto. Głosowanie w IV edycji programu LECHSTARTER kończy się 20 maja, a rywalizacja między 15 lokalizacjami jest niezwykle zacięta. Gdzie powstanie PRZESTRZEŃ projektu Jakuba Szczęsnego? Wszystko w rękach lokalnych społeczności.

Miasta walczą o PRZESTRZEŃ! Przed nami ostatnie dni głosowania w programie LECHSTARTER

Obecnie na szczycie rankingu znajdują się Augustów, Szczecin i Rzeszów, jednak walka o 1 000 000 zł od Leszka trwa i każde z 15 miast wciąż ma szansę na zwycięstwo. Tym, czego potrzebują, są głosy lokalnych społeczności. Zaangażowanie mieszkańców na finiszu LECHSTARTERA może przesądzić o wynikach programu.

A jest o co walczyć! W tym roku do zdobycia są trzy wyjątkowe projekty, za których koncepcją stoi jeden z czołowych polskich architektów, Jakub Szczęsny. Zadaniem, jakie zostało przed nim postawione, było stworzenie uniwersalnej przestrzeni dedykowanej lokalnym społecznościom. W ten sposób powstał projekt PRZESTRZEŃ, który spełnia wiele ról:  może być miejscem doskonałym do złapania oddechu od miejskiego zgiełku, ale także służyć organizacji wydarzeń kulturalnych czy artystycznych. Jeszcze w te wakacje nową miejscówką cieszyć się będą mieszkańcy trzech miast reprezentowanych w programie przez organizacje pozarządowe.

Aby zagłosować, wystarczy wejść na stronę www.lechstarter.pl  i wybrać jedno z miast, a następnie potwierdzić oddany głos klikając w link otrzymany w wiadomości mailowej. Codziennie każda osoba pełnoletnia może oddać jeden głos.

źródło: kp.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ