Partner serwisu
12 czerwca 2019

Żołądkowa de Luxe ponownie łączy i zaprasza do akcji „Wyślij łagodność w butelce”

Kategoria: Alkohole

Z początkiem czerwca wystartowała najnowsza aktywacja Żołądkowej de Luxe, w której marka zaprasza wszystkich konsumentów do dzielenia się łagodnością. W każdym tygodniu aż 250 osób zostanie obdarowanych butelką Żołądkowej de Luxe. Akcja prowadzona na kanale FB marki potrwa do 5 sierpnia br.

Butelka z przesłaniem

Nie od dziś wiadomo, że Żołądkowa de Luxe dzięki swojej łagodnej recepturze potrafi łączyć. Wznosząc toast przy wspólnym stole, w rozmowie z dawno niewidzianym przyjacielem, na rocznicę ważnego wydarzenia albo przy każdej innej okazji. Łagodna w smaku wódka, którą dobrze się pije, łagodzi obyczaje i zapewnia doskonałe spotkania z innymi.

Najnowsza aktywacja Żołądkowej de Luxe, w której każdy może wysłać butelkę do wybranej osoby ma zachęcić do jeszcze częstszych spotkań, bezpośrednich rozmów i dzielenia się dobrymi emocjami ze znajomymi i rodziną. Butelka na zgodę, na podtrzymanie relacji, dla sąsiada, z miłości czy na dzień przyjaciela - okazji i pretekstów jest nieskończenie wiele, tylko od nas zależy, komu i z jakim przesłaniem zechcemy wysłać Żołądkową de Luxe.

- „Wyślij łagodność w butelce” to akcja o tym, że warto przełamywać lody, bo wystarczy mały gest, żeby powiększyć grono przyjaciół, ale też odnowić albo wzmocnić swoje obecne relacje. Misją Żołądkowej de Luxe od początku jest łączenie ludzi, chcemy żeby działania i aktywacje, jakie proponujemy konsumentom promowały autentyczne relacje i czas spędzany razem” - mówi Sławomir Kreczmański, Senior Brand Manager marki Żołądkowa.

Dzielenie się łagodnością jest proste

Zasady zabawy są proste. Wystarczy zaproponować powód, z okazji którego chcemy przesłać butelkę Żołądkowej de Luxe. Co tydzień 250 osób, które prześlą najbardziej kreatywne propozycje wybiorą osobę, która otrzyma przesyłkę wraz z dedykacją. Na koniec pozostanie już tylko dostarczenie prezentu do rąk własnych, o co zadba producent.

Żołądkowa de Luxe zaprasza na spotkanie. Nie czekajmy aż ktoś, kogo dawno nie widzieliśmy, pierwszy się do nas odezwie, przejmijmy inicjatywę, zróbmy pierwszy krok. Przecież każdy powód, żeby porozmawiać i pobyć razem jest dobry.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ