06 września 2019

Costa Coffee wspiera Poland Business Run

Kategoria: Aktualności

Sieć kawiarni Costa Coffee wesprze tegoroczny Poland Business Run, który wystartuje już 8 września w dziewięciu polskich miastach. Celem biegu jest pomoc osobom z niepełnosprawnością ruchową, zmagającym się z wszelkiego rodzaju dysfunkcjami kończyn.

Costa Coffee wspiera Poland Business Run

To już 8. edycja popularnej sztafety biznesowej Poland Business Run. W tym roku do grona partnerów charytatywnego biegu dołączyła Costa Coffee. Największa ogólnopolska sieć kawiarni wesprze finansowo Fundację Poland Business Run, organizatora wydarzenia. W ramach pomocy ufundowany zostanie turnus rehabilitacyjny dla jednego z podopiecznych Fundacji. Dla uczestników wrześniowego biegu Costa Coffee przewidziała ponadto 30 tysięcy darmowych zaproszeń na kawę – kremowe Flat White lub aromatyczne Americano. Vouchery zostaną przekazane w postaci biodegradalnej plastikowej karty, ważnej do końca października w całej sieci kawiarni Costa Coffee w Polsce. To jednak nie koniec! Do wybranych biegaczy powędruje 50 sztuk bidonów na wodę z nadrukowanym logo kawiarni.

Biegniesz, pomagasz

Aby wziąć udział w biegu, należało zarejestrować online 5-osobową drużynę i wpłacić określoną sumę startową, która trafi na cele charytatywne. Do tej pory z pomocy ze zbiórek skorzystało ponad 450 beneficjentów. Jak podaje Fundacja, na ten moment zapisanych jest niemal 29 tys. osób. Każdy uczestnik biegu będzie miał do pokonania trasę ok. 4 km, zaś podczas górskiej sztafety w Szczyrku, która już się odbyła 24 sierpnia – ok. 10 km. Tegoroczny bieg odbędzie się w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Rzeszowie, Lublinie i Gdańsku.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ