Partner serwisu
29 października 2019

Wódka Orkisz laureatem konkursu "Dobry Wzór 2019"

Kategoria: Aktualności

Wódka Orkisz, wielokrotnie nominowana i nagradzana w wielu konkursach branżowych, została laureatem konkursu „Dobry Wzór 2019” w kategorii „Grafika użytkowa i opakowania”. Tym samym opakowanie produktu z portfolio Stock Polska będzie prezentowane na wystawie „Dobry Wzór 2019” w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, w dniach 25 października – 1 grudnia 2019 r.

Wódka Orkisz laureatem konkursu "Dobry Wzór 2019"

„Dobry Wzór” to najstarszy w Polsce konkurs wzorniczy organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, który służy promocji najlepiej zaprojektowanych produktów i usług na polskim rynku. Subtelny i niepowtarzalny smak wódki Orkisz był już wielokrotnie nagradzany w wielu konkursach branżowych, w tym World Vodka Awards, gdzie zdobył nagrodę w kategorii World’s Best Varietal Vodka. Tym razem grono ekspertów z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego doceniło wyjątkowe opakowanie trunku ultrapremium z oferty Stock Polska i podczas Gali Finałowej, która odbyła się 24 października w siedzibie Instytutu, wódka Orkisz zdobyła nagrodę w kategorii „Grafika użytkowa i opakowanie”.

Zaprojektowana w duchu eleganckiego minimalizmu butelka wódki Orkisz jest częścią wystawy „Dobry Wzór 2019”, ocenianej przez środowisko projektantów i przedsiębiorców jako najlepsza wystawa designu w Polsce. Wszystkie nagrodzone produkty będzie można obejrzeć w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego od 25 października do 1 grudnia 2019 r. oraz w specjalnie przygotowanym katalogu wystawy.

Zdaniem ekspertów z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego „opakowanie wódki Orkisz wyróżnia elegancja, minimalizm i estetyczny kod. Ponadczasowe połączenie złota i kobaltowego błękitu kojarzy się z luksusem i sugeruje klasę trunku. Kłosy pszenicy na tylnej ścianie oraz druk bezpośrednio na butelce potęgują wrażenie głębi i podkreślają szlachetną czystość i przejrzystość wódki”.  

Autorem projektu opakowania jest agencja Soul & Mind Brand Design.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ