Partner serwisu
23 kwietnia 2020

JNT Group rozpoczyna współpracę z Weroniką Książkiewicz i wprowadza kolejny strategiczny projekt.

Kategoria: Alkohole

JNT Group, jedna z największych firm branży winiarskiej w Polsce, wchodzi na rynek
z nowymi projektami na sezon wiosenno-letni. Obecnie spółka wprowadza innowacyjną linię produktów Monte Santi ICE, których ambasadorką została Weronika Książkiewicz, aktorka od lat zachwycająca rzesze fanów i inspirująca kobiety z różnych pokoleń.

 

JNT Group rozpoczyna współpracę z Weroniką Książkiewicz i wprowadza kolejny strategiczny projekt.

JNT Group nie ustaje w pracach nad rozbudową strategicznego portfolio produktowego, realizując długofalową strategię rozwoju. Obecnie wprowadza na rynek nowe projekty na sezon wiosenno-letni, wśród których znajdzie się unikalna linia produktów Monte Santi ICE.
Monte Santi ICE to jedna z naszych flagowych propozycji na nadchodzący sezon: dopracowane w najmniejszych szczegółach połączenie wysokiej jakości wina z nowoczesnym opakowaniem stanowi odpowiedź na obecne trendy rynkowe – wyjaśnia Jakub Nowak, Prezes Zarządu JNT Group. – Jesteśmy przekonani, że świeże i innowacyjne produkty Monte Santi ICE mocno wyróżnią się w segmencie win musujących, tym bardziej, że projekt będzie wspierany silną kampanią marketingową. Bardzo cieszymy się na współpracę z Panią Weroniką Książkiewicz, która idealnie oddaje wartości marki, gdyż uosabia cechy nowoczesnej, pewnej siebie i jednocześnie autentycznie naturalnej kobiety.


Monte Santi ICE  to wysokiej jakości lekkie, półsłodkie wino musujące ze starannie wyselekcjonowanych włoskich winogron. Na rynku dostępne będzie w dwóch wariantach: białym Monte Santi ICE oraz Monte Santi ICE Rose. Na półce wyróżni się eleganckim, nowoczesnym opakowaniem. Sprzedaż nowej linii wspierać będzie szeroko zakrojona kampania komunikacyjna, na którą złożą się działania marketingowe i PR, zarówno w kanałach online, jak i mediach tradycyjnych.


Zapraszać do pełnego radości życia, beztroskiej zabawy i zmysłowej przyjemności świata marki będzie popularna, olśniewającej urody aktorka Weronika Książkiewicz. Ambasadorka zachęcać będzie do wyboru boskiego orzeźwienia z Monte Santi ICE w kampaniach realizowanych w internecie, w punktach sprzedaży oraz podczas eventów. W kanałach digitalowych zaplanowano szereg aktywności z udziałem influencerów.

Weronika Książkiewicz podbiła serca widzów rolami w wielu znanych produkcjach kinowych (między innymi w serii filmów „Planeta Singli” czy w ostatnim „Mayday”) i telewizyjnych hitach (np. „Na Noże”, „Lepsza połowa”), jak również niezapomnianymi kreacjami teatralnymi. Aktorka cały czas bierze udział w nowych projektach – obecnie na premierę czeka film "Furioza", w którym Weronika Książkiewicz zaprezentuje się w zupełnie nowym dla widzów wcieleniu.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ