Partner serwisu
06 maja 2020

Woda Kubuś Waterrr z bohaterami Nickelodeon

Kategoria: Aktualności

Woda źródlana Kubuś Waterrr to produkt przygotowany dla najmłodszych – czysta woda w wygodnej butelce z korkiem niekapkiem zapewnia dzieciom wygodę, której potrzebują każdego dnia. By zachęcić do sięgania po wodę, Kubuś dodatkowo wprowadził specjalne etykiety – teraz wody Waterrr dostępne są z wizerunkami bohaterów stacji Nickelodeon na opakowaniach!

Woda Kubuś Waterrr z bohaterami Nickelodeon

W ofercie Kubusia dostępna jest szeroka gama produktów dostosowanych do potrzeb najmłodszych pod każdym względem. Marka jak zawsze dba nie tylko o najwyższą jakość produktów dla najmłodszych, ale także atrakcyjną formę – przygotowaną specjalnie dla nich. Dlatego na etykietach wody źródlanej Kubuś Waterrr zagościły postaci znane doskonale z programów stacji Nickelodeon.
Na opakowaniach wody Kubusia znajdziemy postaci z takich tytułów jak: iCarly, Blaze i Mega Maszyny, Dora Poznaje Świat, SpongeBob Kanciastoporty, Top Wing Ptasia Akademia. Kolorowe etykiety zachęcają do sięgania po wyjątkowe produkty z ulubionymi bohaterami.
Wody Waterrr są dostępne w wygodnych butelkach z korkiem niekapkiem, którą dzieci mogą zabrać zawsze i wszędzie ze sobą. Doskonale sprawdzają się podczas zabawy każdego dnia.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ