Partner serwisu
12 sierpnia 2020

Nestlé Pure Life z loterią z plecakami z materiału z recyklingu do wygrania

Kategoria: Aktualności

Marka naturalnej wody źródlanej Nestlé Pure Life zaprasza do udziału w ogólnopolskiej loterii. Wystarczy kupić minimum 8 butelek z etykietami dla dzieci i zarejestrować paragon, by mieć szansę na plecak wykonany w całości z poliestru z przetworzonych butelek plastikowych. To także okazja, by edukować najmłodszych, jak ważna jest prawidłowa segregacja odpadów i ich recykling.

Nie każdy wie, że butelka PET w pełni nadaje się do recyklingu oraz może wrócić do nas w postaci np. zabawki, dywanika, bluzy polarowej, nowej butelki czy plecaka. Co więcej, recykling pozwala zmniejszać ilość odpadów na wysypiskach oraz chronić środowisko naturalne. Jednak aby był możliwy, konieczna jest odpowiednia segregacja odpadów przez konsumentów. Dlatego warto uczyć dzieci prawidłowych zasad segregacji od najmłodszych lat.

Warto na przykład postawić w domu kolorowe kosze do segregacji, a nad nimi umieścić prostą i jasną instrukcję, do których pojemników powinny trafiać odpowiednie odpady. Można też zorganizować z dzieckiem zabawę typu kto szybciej prawidłowo posegreguje odpady, ten wygrywa. Nagrody mogą stanowić przedmioty wykonane z przetworzonych materiałów – na przykład kultowy plecak Re-Kanken Mini* wykonany w całości z poliestru z przetworzonych butelek plastikowych, który teraz zdobyć w loterii zorganizowanej przez Nestlé Pure Life.

Ogólnopolska loteria trwa od 1 sierpnia do 29 września br. Codziennie do wygrania jest 5 plecaków w wybranym kolorze. Aby mieć na to szansę, wystarczy:
•    kupić minimum 8 butelek naturalnej wody źródlanej Nestlé Pure Life o pojemności 0,33 L lub 0,5 L z etykietami dla dzieci (mogą to być zarówno pojedyncze butelki, jak i przygotowana na tę okazję specjalna zgrzewka w promocyjnej folii),
•    a następnie zarejestrować paragony, wysyłając SMS pod numer 4321 (przykładowa treść: nestle.numerparagonu1data1,numerparagonu2data2 itd.).

Szczegółowe zasady można znaleźć na stronie www.nestlepurelife.com/pl

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ