Partner serwisu
19 marca 2021

System etykietujący Intrex do szybkich linii rozlewniczych w Browarze Sulewski

Kategoria: Aktualności

System etykietujący Intrex został zaprojektowany dla klienta zajmującego się produkcją piwa. Jest to rozwiązanie do etykietowania szklanych butelek po obwodzie wraz z nadrukiem termotransferowym: 

System etykietujący Intrex do szybkich linii rozlewniczych w Browarze Sulewski

 

Browar Sulewski powstał w 2010 roku, w budynku po starym kasynie wojskowym. Zaczynając od małego rodzinnego browaru połączonego z restauracją i pubem, dziś produkowane jest 6 rodzajów piwa. Współwłaściciel Browaru – Pan Tomasz Sulewski swoją wiedzę do warzenia piwa czerpał w samej Bawarii, gdzie odbywał szkolenia wśród najlepszych na świecie piwowarów.


Większy browar, nowa linia produkcyjna
Pasja połączona z zaangażowaniem sprawiła, że Państwo Sulewscy wybudowali drugi, większy browar z nową linią produkcyjną.
Obecnie warzonych jest kilka rodzajów piwa, każde z inną etykietą, na której nadrukowana jest data ważności. Piwo rzemieślnicze to nie tylko wyjątkowy smak, ale również starannie dobrana i estetycznie naklejona etykieta.

„Pierwsza rzecz jaką widzi klient to etykieta. Pełniąc rolę informacyjną oraz marketingową, pozwala trafić klientowi właśnie na nasz produkt. Dlatego tak ważne jest, aby aplikacja oraz dane były najwyższej jakości.”

Tomasz Sulewski, współwłaściciel Browaru Sulewski

Jakość oraz elastyczność w doborze rozwiązań
Zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy urządzenie dokładnie dopasowane do potrzeb nowej linii produkcyjnej. System etykietujący Intrex SET 2091 PLUS to urządzenie, które bazuje na module gwiazdy obrotowej, etykietujące z wydajnością do 6000 produktów na godzinę, zachowując przy tym stabilność i powtarzalność aplikacji. Drukarka termotransferowa Domino V120i mimo niewielkich gabarytów umożliwia uzupełnienie treści etykiet o dane zmienne, takie jak: datę produkcji i numer serii. Zastosowanie powiększonego odwijaka etykiet pozwala na dłuższą prace na jednej roli etykiet bez kosztownych przestojów spowodowanych zmianą materiałów.

Więcej na: https://intrex.pl/pl/aktualnosc/80-system-etykietujacy-intrex-do-szybkich-linii-rozlewniczych-w-browarze-sulewski?utm_source=www%20intrex%20atualnosc%20browar%20pl&utm_medium=www%20browar%20pl&utm_campaign=browar%20sulewski%20pl

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ