Partner serwisu
24 lutego 2022

SM Mlekpol kulinarnie inspiruje w kolejnym sezonie „Doradcy Smaku”

Kategoria: Aktualności

Wiosenna edycja w świeżej odsłonie – z nową prowadzącą, pełną oryginalnych pomysłów i energii – Darią Ładochą. W każdym odcinku programu „Doradca Smaku” zachęci do gotowania poprzez łączenie nowych smaków oraz poszukiwanie ciekawych składników. W wybranych przepisach inspiracją do gotowania i własnych odkryć kulinarnych staną się produkty marek Łaciate, Mazurski Smak, Rolmlecz oraz Maślanka Mrągowska.

SM Mlekpol kulinarnie inspiruje w kolejnym sezonie „Doradcy Smaku”

„Doradca smaku” to program kulinarny emitowany na antenie stacji telewizyjnej TVN. Codziennie od poniedziałku do czwartku o 20.10, w czasie wysokiej oglądalności, autorytet w sztuce kulinarnej – Daria Ładocha udowodni, że gotowanie jest przyjemne, proste i absolutnie dla każdego. Program dostarcza wielu inspiracji do rozwijania pasji kulinarnych. Skierowany jest do osób, które szukają nowoczesnych przepisów na ciekawe dania dla swoich bliskich.


W wybranych odcinkach zaprezentowane zostaną potrawy z zastosowaniem produktów SM Mlekpol, tworzonych z pasją i tradycją od ponad 40 lat.

Obecność SM Mlekpol w nowym sezonie „Doradcy Smaku” jest kontynuacją udanej długoletniej współpracy. Aktywne użycie produktów SM Mlekpol w czołowym programie kulinarnym w Polsce wpływa na budowę wizerunku marek w świadomości widzów. Program inspiruje zarówno do odkrywania znanych, czasami już zapomnianych przepisów, jak i do sięgania po nowe receptury z użyciem naszych produktów.

Dorota Grabowska, Kierownik Marketingu SM Mlekpol


Wyroby SM Mlekpol będę lokowane w 14 odcinkach emitowanych w wiosennej ramówce stacji TVN od końca lutego do maja 2022. Emisje powtórkowe będzie można oglądać od maja do lipca. W okresie współpracy pojawi się także seria billboardów sponsorskich zapraszających na program z udziałem: sera Mascarpone, masła Łaciate, śmietanki UHT 18 % Łaciatej, Deserów z maślanką Mlekpol, produktów marki Mazurski Smak.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ