Partner serwisu
18 marca 2022

Gaja Grażyna Kuroń nową prowadzącą program „Na Szlaku Smaku”

Kategoria: Kulinaria

Grupa POLOmarket, największa polska sieć supermarketów, odświeża formułę własnego programu kulinarnego „Na Szlaku Smaku”. Prowadzącą zostaje Gaja Grażyna Kuroń. Nowe odcinki programu będą promowane pod hasłem: „Ma być smacznie i po Twojemu!”.

Gaja Grażyna Kuroń nową prowadzącą program „Na Szlaku Smaku”

Zarówno własny program kulinarny „Na Szlaku Smaku”, jak i sprzedawany w sklepach sieci kwartalnik konsumencki „POLOmagazyn”, to projekty realizowane przez POLOmarket od wielu lat. Sieć, zgodnie z przyjętą strategią, stara się w ten sposób konsekwentnie promować nowe brandy wprowadzane do oferty handlowej dostępne tylko w sklepach POLOmarket.

Format „Na Szlaku Smaku” wpisuje się w kontekst kulinarny i trend, w którym Polacy jeszcze chętniej spotykają się przy wspólnym, rodzinnym stole i odczuwają przyjemność ze wspólnego gotowania. Gaja Grażyna Kuroń prezentować będzie zdrowe i atrakcyjne kulinarnie dania, które każdy będzie mógł samodzielnie przygotować w domu.

Gaja pochodzi z rodziny o wielopokoleniowych tradycjach kulinarnych. To dietetyczka, dla której gotowanie jest wielką pasją. Gaja uczestniczyła także w telewizyjnymi konkursie MasterChef. W przepisach Gai każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego content kulinarny będzie atrakcyjny dla miłośników gotowania w różnym wieku. Nowe odcinki programu będą promowane pod hasłem: „Ma być smacznie i po Twojemu!”.

Premiera pierwszego odcinka z nową prowadzącą zaplanowana jest w czwartek 17 marca o godzinie 19:00, na kanale YouTube „Na Szlaku Smaku”.

Link do kanału:  https://www.youtube.com/channel/UCPi7jNSOnuomA1rZbLtQ5KA

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ