Partner serwisu
23 maja 2022

Junior Buźki - nowe przekąski od Lajkonika

Kategoria: Aktualności

Uśmiech, zdziwienie, mrugnięcie okiem, albo całus – to tylko wybrane emotikony, które zna dziś każdy z nas. Dzięki Lajkonikowi można je teraz nie tylko wysyłać za pośrednictwem komunikatorów, ale też… zjeść. Junior Buźki, czyli nowe przekąski to 11 popularnych emotikon i legendarna postać Lajkonika,    w dwóch rodzajach opakowań.

Junior Buźki - nowe przekąski od Lajkonika

Lajkonik jest numerem jeden w kategorii Słone Pieczywo, ma tam aż 43,4%  udziałów wartościowych. Jest też w tym kontekście najbardziej rozpoznawalną marką . Konsumenci cenią Lajkonika za jakość i ofertę skierowaną do całej rodziny. Marka jest ekspertem od słonych przekąsek, nieustannie się rozwija i rozszerza swoje portfolio – zarówno produktów Lajkonik, jak i Lajkonik Junior. Te ostatnie funkcjonują na rynku już od 13 lat. Ich wyróżniki to: subtelny słono-słodki smak, delikatna tekstura oraz atrakcyjne kształty.  I właśnie takie są przekąski Junior Buźki, najnowszy produkt Lajkonika.


- Krakersy to segment z ogromnym potencjałem. Ich spożycie rośnie z roku na rok. Jako lider w kategorii słonego pieczywa dostrzegamy to i odpowiadając na potrzeby konsumentów, regularnie wprowadzamy nowe produkty. Junior Buźki, to nasza najnowsza propozycja – zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. To nie tylko doskonały delikatny słodko-słony smak, ale też wyjątkowa forma. Kupujący znajdą w paczkach przekąski z aż 11 różnymi wzorami, które odpowiadają popularnym emotikonom, a także wzór legendarnego Lajkonika   – mówi Joanna Sterna, Senior Brand Manager marki Lajkonik.


Produkt powstał na licencji marki emoji®, która jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się brandów. Konsumenci uwielbiają emotikony i uznają je za uniwersalny język wyrażania emocji - zarówno wśród dużych i małych.
Produkt dostępny jest w dwóch różnych opakowaniach, w gramaturze 90 g.


O marce Lajkonik:
Lajkonik to marka znana z produkcji legendarnych przekąsek takich, jak m.in.: paluszki, krakersy, talarki, precelki czy wypiekarnia. Zakład produkcyjny Lajkonik od początku swojego istnienia mieści się w Skawinie pod Krakowem.
Podstawowe wartości marki są niezmienne od lat. To przede wszystkim lokalna produkcja, ponadprzeciętnej jakości składniki oraz ludzie, którzy tworzą fabrykę, bo pracują tutaj często od lat. To oni od dziesięcioleci doskonalą receptury i dbają, by wypieki Lajkonika towarzyszyły ludziom w różnych miejscach i niezapomnianych momentach.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ