Partner serwisu
23 czerwca 2022

KUBUŚ WSPIERA SPORTOWĄ PRZYGODĘ I ZABAWĘ DLA NAJMŁODSZYCH!

Kategoria: Aktualności

Kubuś został partnerem Runmageddon Kids, popularnego biegu z przeszkodami, w którym biorą udział dzieci. Marka wspiera tegoroczne zmagania aż w 11 lokalizacjach w Polsce.

KUBUŚ WSPIERA SPORTOWĄ PRZYGODĘ I ZABAWĘ DLA NAJMŁODSZYCH!

Kubuś po raz kolejny włącza się w działania zachęcające dzieci do aktywności fizycznej. Już od 2018 roku zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy podczas Runmageddon Kids – biegu z przeszkodami, w którym biorą udział dzieci w trzech kategoriach wiekowych: 4-5 lat, 6-8 lat i 9-11 lat.


Branding Kubusia jest widoczny m.in. na flagach, banerach oraz bramach na początku i końcu trasy. Również sama postać Kubusia gości na wydarzeniach w wybranych miastach Polski, by dopingować uczestników i wspólnie z nimi rozgrzewać się przed biegiem. Dodatkowo każdy biegacz otrzymuje produkt Kubuś Waterrr Woda źródlana jako wsparcie w intensywnych zmaganiach.


Najbliższy Runmageddon Kids odbędzie się już w weekend 25-26 czerwca w Gliwicach, a kolejne zaplanowane są według harmonogramu:
•    Góry Sowie 23-24.07
•    Ostrołęka 6.08.2022
•    Wrocław 20-21.08
•    Warszawa 10-11.09
•    Kraków 24-25.09
•    Szczecin 08-09.10.


Działania Kubusia w ramach Runmageddonu wspierać będą influencerzy na swoich social mediach. Dodatkowo fotorelacje pojawiają się na Facebooku Kubusia oraz kanałach Runmageddon.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ