Partner serwisu
23 czerwca 2022

WŁOCŁAWEK RUSZA Z NOWĄ KAMPANIĄ ORAZ KONKURSEM DLA KONSUMENTÓW

Kategoria: Aktualności

Wystartowała nowa kampania z ketchupami Włocławek, w której marka podkreśla ich oryginalną recepturę i niezmienny smak od lat, a konsumentów zachęca do podzielenia się swoimi najlepszymi wspomnieniami związanymi z tymi produktami.

WŁOCŁAWEK RUSZA Z NOWĄ KAMPANIĄ ORAZ KONKURSEM DLA KONSUMENTÓW

Ketchupy Włocławek powstają na bazie oryginalnej receptury, dzięki czemu ich smak od lat pozostaje niezmienny. Dlatego marka chce przypomnieć ich historię – jednak nie taką z encyklopedii, a prawdziwą, tworzoną ze wspomnień wielbicieli tych produktów. W tym celu ogłasza dla nich specjalny konkurs.

W nowym konkursie ketchupu Włocławek marka zachęca do wspominania jego niezmiennego smaku i oryginalnej receptury. 5 najciekawszych wspomnień zostanie nagrodzonych limitowaną edycją boxów z ketchupami Włocławek, unikatowymi puloverkami zaprojektowanymi przez influencera i twórcę Włodiego4444 oraz nagrodami pieniężnymi o wartości 1000 zł. Dobór postaci Włodiego4444 jest nieprzypadkowy, ponieważ jest on jednym z największych fanów ketchupu Włocławek w social mediach. Na kolejnych 10. zwycięzców czekają boxy z ketchupami Włocławek i puloverki, które przydadzą się podczas letniego grillowania. Swoje ulubione opowieści konsumenci mogą przesyłać poprzez dedykowany link: https://poststickersapps.com/custom/2022/KetchupWloclawek/

Oprócz konkursu, w ramach ogólnej kampanii Włocławek przygotował jeszcze więcej działań. Zaplanowano kampanie OOH na Kujawach i w centralnej Polsce oraz spoty video na Facebooku i Instagramie podkreślające komunikat „oryginalna receptura niezmienna od lat”. Marka podjęła również współprace z influencerami na Instagramie i Tik Toku, którzy będą nagrywać unboxingi konkursowych nagród i opowiadać o swoich wspomnieniach z ketchupem Włocławek.

Za przygotowanie i realizację kampanii odpowiada Agencja Feeders i DDOB.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ