Partner serwisu
30 czerwca 2022

ZASKAKUJĄCA SŁODYCZ Z CHARAKTEREM

Kategoria: Aktualności

Dla wielbicieli zaskakujących połączeń znanych smaków i delikatnie wyczuwalnej słodyczy marka przygotowała nową propozycję w swojej stałej ofercie – Tullamore D.E.W. Honey.

ZASKAKUJĄCA SŁODYCZ Z CHARAKTEREM

Tullamore D.E.W. Original to whiskey produkowana według niezmiennej receptury od 1829 roku w Irlandii. Wyjątkowy smak zapewnia trzykrotna destylacja i przynajmniej trzyletnie leżakowanie w dębowych beczkach, wcześniej używanych do starzenia burbonu lub sherry. Dzięki tej starannej procedurze Tullamore D.E.W. Original jest gwarantem unikalnego aromatu, wyczuwalnego zarówno w smaku, jak i zapachu.


Do portfolio marki, obok pozycji takich jak Tullamore D.E.W. Original, Tullamore D.E.W. Rum Cask Finish czy Tullamore D.E.W. 12 Year Old Special Reserve dołączyła nowość - Tullamore D.E.W. Honey z kategorii likierów.


Nowy wariant łączy w sobie głębię i unikalny charakter Tullamore D.E.W. Original z prawdziwym miodem najwyższej jakości. W tej kombinacji klasyka spotyka się z innowacyjnością, a delikatna słodycz miodu tworzy niepowtarzalny wariant.


Wprowadzeniu nowości towarzyszą działania w kanale digital oraz wsparcie w sklepach stacjonarnych z użyciem materiałów POS.


Cena sugerowana na półce: 64,99 zł
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: butelka szklana 700ml
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: 6 sztuk w opakowaniu zbiorczym

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ