Partner serwisu
02 września 2022

Automatyzacja w procesie sortowania butelek jako przykład innowacyjnej i przyjaznej dla środowiska obsługi logistycznej.

Kategoria: Aktualności

GXO jako największy na świecie operator logistyki kontraktowej od lat wdraża rozwiązania oparte na wykorzystaniu nowych technologii. Automatyzacja zapewnia wielokrotny wzrost efektywności operacyjnej, wsparcie w przypadku braku zasobów ludzkich, odciążenie obecnych pracowników w powtarzalnych zadaniach bez wartości dodanej, podnosi bezpieczeństwo ich pracy oraz pozwala zmniejszyć wpływ na środowisko.

 

Automatyzacja w procesie sortowania butelek jako przykład innowacyjnej i przyjaznej dla środowiska obsługi logistycznej.

Jednocześnie coraz bardziej rozwija się trend logistyki zwrotów. Z badania GXO wynika, że aż 72% detalistów inwestuje w procesy zarządzania zwrotami, a ponad jedna czwarta z nich zwiększa swoją powierzchnię magazynową dedykowaną do tych operacji. Również klienci przyznają, że posiadanie zrównoważonego programu zwrotów jest dla nich ważnych czynnikiem przy podejmowaniu decyzji zakupowych, co wskazało 57% z nich. W tej sytuacji butelka zwrotna, która w 90% wraca do browarów do ponownego napełnienia, jest opakowaniem najbardziej przyjaznym dla środowiska i jednocześnie elementem złożonego procesu logistycznego.

 

GXO opracowało autorskie rozwiązanie oparte na automatyzacji w procesie sortowania butelek, które jest przykładem innowacyjnej i przyjaznej dla środowiska obsługi logistycznej. Eksperci GXO: Anna Baran Furga, Dyrektor ds. projektów co-packingowych GXO na Europę oraz Jacek Mysiński, Dyrektor Segmentu Napoje & Przemysł GXO na Polskę i Czechy zaprezentują je w trakcie wystąpienia na XIX Jesiennym Spotkaniu Browarników w Wiśle, organizowanym dniach 26-28 września.

 

Zapraszamy do udziału.  

PRELEGENCI:   

Anna Baran-Furga, Dyrektor ds. Projektów co-packingowych GXO na Europę

Związana z firmą od ponad 10 lat w tym 8 lat  pracy we Francji jako członek europejskiego zespołu wspierającego nowe projekty co-packingowe i co-manufacturingowe w centrach logistycznych całej Europy. Wcześniej pracowała m.in. dla firm Giraud, FM Logistic na stanowiskach związanych rozwojem działalności co-manufacturingowych i co-packigowych w Europie Centralnej. Mówi biegle po polsku, francusku i angielsku. Na obecnym stanowisku odpowiedzialna jest za doskonalenie i wdrażanie nowych projektów co-packingowych. Absolwentka UW wydziału Filologii Romańskiej, studiów Podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej oraz Executive Master w HEC- Ecole des Hautes Etudes Commerciales we Francji.  

 

Jacek Mysiński, Dyrektor Segmentu Napoje & Przemysł GXO Polska i Czechy

Związany z firmą od 2015 roku. Wcześniej pracował m.in. dla firm takich jak: Van den Bergh Foods Polska, FM Logistics oraz Eurocash na stanowiskach związanych z logistyką, projektami w Rumunii, Czechach, Rosji i Polsce. Na obecnym stanowisku jest odpowiedzialny za zarządzanie magazynami produkcyjnymi oraz dystrybucyjnymi, zarządzanie transportem wahadłowym, wdrażanie nowych Klientów, rozwój i doskonalenie centrów logistycznych oraz lean management. Ukończył Wyższą Szkołę Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Uczestnik licznych szkoleń w obszarze coaching management, lean management, technik negocjacyjnych, zarządzania projektami PRINCE2.   

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ