Partner serwisu
22 września 2022

Piotr Fronczewski i Pih nagrali utwór w konwencji rap do muzycznej kampanii społecznej Kompanii Piwowarskiej „Alkohol i samochód – to się nie rymuje”

Kategoria: Aktualności

Po dwóch miesiącach trwania kampanii promującej odpowiedzialną konsumpcję alkoholu „Alkohol i samochód – to się nie rymuje” przyszedł czas na premierę utworu muzycznego, którego współautorami są internauci, a wykonawcami Piotr Fronczewski i Pih.

Piotr Fronczewski i Pih nagrali utwór w konwencji rap do muzycznej kampanii społecznej Kompanii Piwowarskiej „Alkohol i samochód – to się nie rymuje”

Uczestnicy konkursu poprzez social media Kompanii Piwowarskiej zgłaszali swoje propozycje fraz, a z wybranych rymów powstał utwór zarapowany przez Piotra Fronczewskiego i Piha. Autorem podkładu muzycznego jest kompozytor i producent Magiera.


– Otrzymaliśmy ponad dwa tysiące zgłoszeń, które były na tak wysokim poziomie, że wystarczyły nam dwie godziny na złożenie utworu – skomentował Adam Piechocki, występujący pod pseudonimem Pih.


– Dawno nie rapowałem, ale było to ciekawe doświadczenie i mam nadzieję, że efekt końcowy spodoba się naszym słuchaczom – dodał Piotr Fronczewski.


Utwór jest dostępny na Youtube pod linkiem: Alkohol i samochód? To się nie rymuje! - Pih feat. Piotr Fronczewski - YouTube, na platformach streamingowych: Spotify, Tidal, Apple Music, iTunes Store, Amazon Music, deezer, Boomplay oraz w social media Kompanii Piwowarskiej.


Za koncepcję kreatywną, przebieg akcji, planowanie i zakup mediów odpowiedzialna była agencja marketingowa V&P.

 

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ